Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
misiekjuniorex

Kilka pytan odnosnie VB 99r 1.6 16v

Recommended Posts

Witam serdecznie

Pisze poniewaz nie dawno zakupilem Vectre 99r 1,6 16V sama benzyna ( w tej chwili z gazem)

1wszym z pytan jakie mnie bardzo nurtuje to jak zrobic zeby pokazywalo mi spalanie na kompie ? bo nie mam zadnego przycisku zeby takie cos uruchomic .. albo moze jak zrobic wymienic zeby takie cos zrobic

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

2, Czy istnieje mozliwosc zamontowania w szybie tylnej badz klapie wycieraczki w sedanie/? bo nie mam:/ a jestem bardzo przyzwyczajony do wycieraczki ...

3. Od jakiegos czasu po zamontowaniu gazu mam problem polegajacy na tym iz odpalam samochod na benzynie i dopuki sie on nie nagrzeje cos ma z obrotami .. tak jak by nie mial mocy albo cos ... chwila samochod przelaczy sie na gaz i wszystko jest ok .. temp najdzie i jak reka odejmnie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> przed gazem samochod normalnie chodzil teraz zaczely sie takie akcje,

4. Na przepustnicy pojawia mi sie osad-nalot z oleju czy to normalne .. nie wielka ilosc ale jest nie idzie ona do filtra powietrza ani nic tylko wogol rury od powietrza - dodam ze byla ona nie dokrecona przez jakiegos partacza ale juz dokrecilem oraz oczyscilem ja z brudu.

ad 1 zamontowac MID w miejsce TID (jest na forum porada jak to sie robi lacznie z fotkami)

ad 2 w szybie sie nie da a w klapie to bez sensu

mialem sedana i nie ma takiej potrzeby

ad 3 i ad4 poszukaj na forum

2. Na upartego można w dachu zamatować tą wycieraczkę . albo trzeba było nad HB po myśleć.