Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mentorsct

Co sądzicie o tym aucie.

Recommended Posts

Witam, jestem na etapie szukania auta Vectra C GTS. Znalazłem jedą pozycję jakieś 100kilkanaście km ode mnie. Chciałem was prosić na co zwrócić uwagę podczas oględzin auta? Wiem ze z fotek wiele nie da się wyczytać. Ale może ktos z was luknie czy warto w gole jechać i oglądać to auto.

Oto link do aukcji.

Please login or register to see this link.

Ogolnie może ktoś się wypowie na temat slinkia 1.8? Czy warto taki brać? Ogolnie będe wdzieczny za wszystkie rady jakich mi udzielicie co do tego typu auta.

Pozdrawiam.

Jesteś w stanie wydobyć VIN od sprzedajacego ?

auto ma 6 jaśków:)

Edited by Travis

Przebieg 98 000

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_lauh.gif" alt=":lauh:"> :lauh:

Please login or register to see this quote.

trzeba sprawdzić

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> jak sprzedający nie poda Vinu to nie spyla na bambus.

nO fakt ..przebieg malo prawdopodobny chociaz nie ma co wylac dziecka z kapiela mysle ze pogadanko z wlascicielem na temat Vin-u oraz bezwypadkowowsci i w koncu oryginalnosci przebiegu pozwoli zweryfikowac czesc info na temat auta!!!!!!!

Przebieg może i jest bliski realnego. Ale tak coś mi się wydaje, że z przednim zderzakiem coś się działo.. Czujnik lakieru do obowiązkowa sprawa.

Pamiętaj że to pierwszy rok produkcji tego modelu..... Co tam się dzieje z kierownicą na dole?? Jakby lakier schodził... Serwisowany w ASO - sprawdź to dokładnie.. I oczywiście silnik po myciu ciśnieniowym i PLAK-u..

A poza tym ładna sztuka.

Jeżdziłem w Kombiku. Powiem tak - szału nie ma. do normalnego poruszania jest ok, ale raczej "mało" go do reszty auta.. Wada może też być stosunkowo krótkie przełożenie skrzyni biegów - jak latasz po trasie to dość męczące.

maiłem prawdziwy przebieg (bo była z salonu Polska) 187tkm i kierownica tak nie wyglądała, także podejrzewam na 99% cofnięcie

kierownica, fotel przetarty, itd

Witam, własnie kierownica jest zastanawiająca. Rocznik też się zastanawiam ze to pierwsze lata produkcji były. Co do zderzaka to kolega stwierdził to samo i dodał jeszcze ze tył może być robiony. Pierwsze co jak mu przesłałem linka to powiedział ze przód i tył malowane. Chyba dam sobie spokój z tym autkiem i bede szukał dalej, albo odłożę kasę i kupię nowszy rocznik.

Mam jeszcze jedno pytanko? Czy silnik 1.8 to dobry silnik do tak dużego auta? Może by był lepszy ten 2.2 147koni? Albo disel, tylko o jakiej pojemności? Może ktoś się wypowie na temat silników disla i benzyny? Zaznaczam ze jestem spokojny człowiekiem i nie musze zapier... od razu 200km/h. Głównie to bym jeździł do 140km/h. Od zapier... mam motocykl.

Dzięki za wypowiedzi.

Panowie

dzwonilem do GM

VIN:WOLOZCF6838010814

auto wyprodukowane 3 Pażdziernika 2002 we Francji

Sprzedane 29 listopada 2002

auto posiada 8 naprawa gwarancjyjnych

20 sierpnia 2003 roku przebieg autka 14100km

mz przebieg wydaje się mało realny ..

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by Travis

a chciałem napisać że licznik cofniety na 100 % na samym poczatku tematu ale nie napisałem bo zaraz obrońcy ucisnionych i poniewieranych Handlarzy by sie odezwali że przecież w benzyniaku 10 letnim taki przebieg jest realny

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by Unicorn