Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
medyk83

Koło pasowe Vectra B 2.2 dti

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczow, zwracam sie z prosba o jakies wskazowki jak ruszyc srube na kole pasowym. Auto mam na kanale nie mam jak podejsc z przedluzka do klucza, probowalem zruszyc mlotkiem, ale kreci sie cale kolo. Probowalem tez wbic 1 bieg i wtedy mlotkiem i nic. Pokusilem sie nawet o metode na rozrusznik, ale nie chce nawet zalapac. Czy macie jakies sugestie? Byc moze ktos ma jeszcze jakies pomysly jak to ruszyc? Wyczytalem ze jest tam klej jakis, jak mozna go usunac? Nagrzac? Klucz pneumatyczny odpada, bo najblizej mam taki 25km

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Dziekuje bardzo za pomoc

Guest likom44

Przeciez na kanale mozna spokojnie odkrecic.tylko trzeba pod lewa strone bardziej podjechac. trzeba rowniez zablokowac silnik.z tylu w miejscu gdzie laczy sie silnik ze skrzynia jest takiejakby podluzne okienko w ktorym widac wieniec kola zamahowego.takie zabki.trzeba tam wlozyc jakis splaszczony trzpien miedzy zeby ktory zaprze sie o obudowe.i wtedy metrowa rura na porzadny klucz i pojdzie.a sruba jest na taki niebieski klej wkrecona i ma drobny gwint.

czołem!

dzis po uruchomieniu auta cos strzeliło , dodatkowo kontrolna ładowania ... zaglądam pod maske i widze luźny pasek + uszkodzone koło ... ktore to, typowa usterka, szykowac worek pieniedzy?

pzdr

To tylne to koło pasowe w środku ma gume luknij na allegrosz i będzie jasno ile kosztuje.Troche foto skąpe ale wygląda na koło pasowe wału.

Please login or register to see this link.

Edited by Dziadek vec

ja koło zdemontowałem w 10 minut

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> założyłem nasadkę z kluczem + rurkę - rurkę o wahacz pchnęliśmy samochód na biegu i aż strzeliło

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i tak samo dokręcaliśmy po założeniu koła , obylo sie bez kanału.

a i nie kupuj podroby straszne bicia ma. Orginal ponad 400 zł ...

Edited by spedy

koło pasowe wymieniowe w

Please login or register to see this link.

auto dalej jeździ

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">