Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

piotr19

problem po wymianie maglownicy

Recommended Posts

Witam

jestem po wymianie maglownicy na regenerowanom lecz po skrecie w prawa strone kolo ociera o nadkole i po skrecie wlewa kola tak jak by niebyly skrecone na maxa , czy czeka mnie kolejna wymiana czy tylko regulacja na drazkach ?

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz

A ja ze zbierznoscia jest kola ida prosto chodzi mi o to jak puscisz kiere to auto sciaga w ktoras strone ?

Moim zdaniem maglownica jest przestawiona na jedna strone

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> ale nie jestem pewien i nie chce wymyslacc niech sie inni wypowiedza co mysla na ten temat

Edited by BIOLY11

Nie nic wlasnie niesciaga na boki ! Sam niewiem co jest grane , co to za mechanicy japierdziele !

Please login or register to see this quote.

to jedz do tego mechanika pokaz jak sprawa wyglada i niech poprawia

Przy montażu przekładnia nie była ustawiona w pozycji "zero" czy jak tam się zwie. Po montażu była przesunięta na listwie zębatej i teraz masz takie jajca. Napewno gwint na końcówkach drążków jest dłuższy na jednej stroni niż na drugiej - zobacz. Czeka cię wizyta u "fachowców" i przestawienie przekładni w odpowiedną pozycję.

Witam

Problem z maglownica rozwiazany , ale niestety podczas startu zimnego silnika ze strony wejscia maglownicy do srodka slychac dzwiek silnika bardzo glosno , czy znowu zostala jakas uszczelka niezamontowana ?

W tym otworze co wchodzi maglownica do srodka widac uszczelnienie ale niewchodzi ono do srodka , czy ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac ?

ps,

niestety niemoge wrucic do mechanika ktory to robil bo jestem na wyjezdzie

pozdro