Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
oo0ps

Podłokietnik

Recommended Posts

Witam.

Poprzedni właściciel zamontował sobie taki paskudny podłokietnik przymocowany do siedzenia składany. Chciałem go zdemontować, sam podlokietnik ściągnełem ale zostaje własnie ta długa śruba, i niewiem czy mam ja odkręcić czego wlasnie nie moglem zrobic jest to schowane w taka dziure w siedzeniu z boku w drugim siedzeniu jest chyba taka sama widać tam jakby troche spawy ale chyba nie mogł raczej tego przyspawac...

Please login or register to see this quote.

z tego opisu to raczej nikt nie dojdzie

zrób może jakieś fotki to może ułatwisz podpowiedzi

dokladnie chodzi mi o to czy z boku siedzenia po przerwaniu materialu jest mozliwosc nagwintowania otworu czy ten gwint moze juz tam jest

mozna i pospawac jak sie uprzesz

jak komu wyobraznia pozwala

odczep z tylu material na fotelu

i sprawdz jak to jest zamontowane

Najpewniej do boku stelaża fotela. Pewnie przewiercił otwór i włożył tam śrubę albo ją przyspawał. Ale to się okaże po zdjęciu poszycia.

Tylko mnie w tym wszystkim zastanawia, czym sobie te biedne samochody zasłużyły, że właściciele je tak krzywdzą. Zamiast kupić oryginalny podłokietnik to tworzą arcydzieła...

zagladałem tam z boku przez ta dziure to wyglada jak pisze remiq88. Mysle zeby to obciaz i zaszyc jakos tylko jak obciac zeby nie przepalic materialu

recznie

kurka wodna myslenie sie wylaczylo ??

albo odczepic tapicerke do konca i odkrecic jesli jest na srube

skoro to przykrecil to da sie odkrecic

przyspawane to jest a nie przykrecone, dokładniej chce wyciąć ten zaszyć dziure i wstawić ten zeby nie bylo widać ze szyte

Please login or register to see this link.

dostałem go za darmo więc po co ma sie marnować. I jeszcze jedno nie rozbierałem tunelu czy tam jest dużo kabli które by mogły przeszkadzać w montazu tego podłokietnika ?

Edited by oo0ps

gawlak dobrze mówi, najlepiej pomęczyć się i ręcznie to wyciąć. No chyba, że chcesz ciąć kątówką, ale gaśnicę miej w pobliżu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie widziałem nigdy na żywo akurat tego podłokietnika, do którego link podałeś, więc nie wiem jak wygląda jego sposób mocowania do tunelu, ale nie sądzę, żebyś musiał cały tunel zdejmować. Ale jeśli już to z elektryki jedynie sterowanie elektrycznych szyb będziesz musiał odłączyć, reszty przewodów nie ruszasz.

sciagnelem cale poszycie z siedzenia i jak sie okazalo byl tam plaskownik i do niego przyspawana ta rurka obcielem ja tylko ze zostala dziura w siedzeniu bo on to przecinal i chyba bede musial pokrewce kupic zeby to jakos wygladalo...

Dobre pokrowce to spory koszt, a i tak nie da się ukryć, że to pokrowiec. Napisz na forum w dziale Giełda, może ktoś ma na zbyciu poszycie fotela. Wymiana to kilka minut i znów będziesz miał oryginał.