Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest krzysiekkj86

Rozsypany zamek

Recommended Posts

Guest krzysiekkj86

Witam mam nastepujący problem: nie działa mi zamek w dzwiach kierowcy jak próbuje go otwotrzyć za pomocą kluczyka(jedyny jaki jest), pilot też nie działa od jakiegoś czasu(tracił pamięć a jak mechanik go przeglądał to przestał całkowicie działać).Zamek w tamtym roku juz był naprawiany na tą samą przypadłość. Czy jedynym sposobem jest wybicie szyby ? Vectra B 96 sedan. Probowałem otworzyć auto za pomocą zamka w klapie ale nic się nie chce nawet przekręcić.

moze spróbuj rozwiercic zamek albo jakoś maskę od spodu otworzyć nie wybijaj szyby od razy

No maske to otworzy tylko co mu to da?

Guest krzysiekkj86

a co gdyby wybić/wyciagnać małą szybkę trójkątną za tylnimi dzwiami i wtedy otworzyć dzwi ? znalazłem ofertę u siebie w elblągu kupna tej szybki za 15 zł. A propo czy to normalne że zamkiem w klapie nie mogę otworzyć auta ?

Edited by krzysiekkj86

no ale nawet bagażnika nie możesz otworzyć bo jak tak to masz i ten zamek zepsuty. a są sposoby aby otworzyć zwarciem pod maskom

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest krzysiekkj86

co masz na myśli mówiąc o otwarciu zwarciem pod maską ? jak to wygląda ? i jak otworzyć maskę ?

Poczytaj ten temat.

Moment, moment. Temat zbacza na sposób otwarcia maski - no chyba, że ktoś napisze co to da autorowi...

Guest krzysiekkj86

Czy orientuje się ktoś jaki numer powinien posiadać bębenek do zamka ? w sklepie mi powiedziano iż są 2 wkładki i niezabardzo wiedzą która będzie pasować. Na allegro znalazłem z oznaczeniami 5133013. Dzwoniłem do drugiego sklepu i powiedzieli mi że mają na stanie 5133016 a 5133013 sprowadzą mi na jutro. Czy one się róznią od siebie czy to tylko inne oznakowanie róznych producentów ? Dzisiaj zauważyłem że przy przekręcaniu kluczyka słychać pykanie w zamku ... tak jakby chciał sie otworzyć a nie mógł.

I co nie ma nikt pomysłu na otworzenie dzwi ? próbowałem już otworzyć po przez zaczepienie "cybucha" żabką na drucie ale podczas ciagniecia się ześlizguje. Dziś zadzwoniłem do fachowca niestety dopiero bedzie miał wolnych ludzi w poniedziałek.

Witam udało mi się otworzyć maskę. Czy jest szansa na otworzenie auta od komory silnika bądz sprawienie że centraly się otworzy ?

Edited by krzysiekkj86

Może ściągnij klemy z aku i załóż je z powrotem