Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest zwierzak1983

problem ze skrzynia

Recommended Posts

Guest zwierzak1983

witam obecnie posiadam vektre c i od powicmy 3 lat mam dziwne zjawisko ze skrzynia.nie znam sie na mechanice i trudno jest mi stwierdzic i mechanikom co autku dolega a mianowicie:

przez pewiem okres czasu np 3 misiace dzien w dzien gdy rano jade do pracy skrzynia strasznie ciezko chodzi wrecz musze z nia walczyc.kiedy juz kazdy z kiegow zmienie w trakcie jazdy ok 3 razy opor ustepuje i jest jak maselko jak nowa.natomiast wsteczny duzo dlurzej nie dziala wrecz jak musze cofnac gasze silnik wbijam bieg i cofam.jestem obecnie za granica i kazdy serwis mowi ze nie wie co to.jedyne co zrobilem do tej pory to zmienilem olej w skrzyni i to na tyle.pewnego dnia gdy rano jechalem nie bylo problemow i tak przez kilka miesiacy i nagle znow sie problem powtorzyl.i takie zmiany mam co jakis czas.sprzego i tarcza ponoc sa dobre.a dodam ze najgorzej jest w zime z oporem skrzyni.czy ktos ma jakis pomysl co i jak?dzieki

Na poczatku zacznij od najtanszych i najprostszych rzeczy. Wymien plyn hamulcowy odpowietrz uklad sprzegla. Czy napewno dobrales dobrze olej do skrzyni?

Guest zwierzak1983

od tego zaczne dzieki.