Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Tompor122

Problem przy kręceniu kierownicą

Recommended Posts

Guest Tompor122

Witam. Mam takie pytanie do was. Otóż w nocy zauważyłem że przy właczonych światłach kręcę kierownicą to te światła tak lekko "drżą". Wiecie czego może być to przyczyna ?

Please login or register to see this quote.

Zapewne przyczyna tkwi w spadku napiecia. Sprawdz ladowanie.

Kolego u mnie delikatnie przygasa środkowy wyświetlacz ale po światłach nic nie widać. Ładowanie ok, rozrusznik kręci jak szalony

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_loli.gif" alt=":loli:"> Myślę że to normalne, szczególnie przy szerokich oponach układ pobiera dużo prądu. Taka mamy konstrukcję wspomagania. W VB delikatnie spadały obroty a tutaj napięcie.

Jeśli ładowanie ok, pompa nie daje żadnych podejrzanych odgłosów to myślę że nie ma się czym martwić.

A co powiecie o przygaszającym się wyświetlaczu przy skręcaniu i przygaszających światłach w środku i wstecznym przy cofaniu? Aku do wymiany? zdaża mu się dłużej zakręcić w okolicach 0 stopni. Sprawdzałem miernikiem, spadek ma minimalny, ładowanie ok....

Ja myślę za za dużo osób ma z tym problem, podobne objawy, jak nei takie same, według mnie to GM gdzieś coś nie dograł ze sobą..

Nie mówię że to jest oki, ale można z tym żyć

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ładowanie OK,aku OK i to najważniejsze..

Edited by radek8333