Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

dragox25xev

kontrolka z kluczem

Recommended Posts

Witam posiadaczy diselkow:)mam pytanko czy posiadacie u siebie kontrolke z kluczem?bo u mnie sie nie swieci a zaroweczka i wszystko inne jest si///

Ale kontrolka nie świeci się cały czas

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko jak błąd będzie w pamięci to dopiero się zaświeci

bo ja mam viki 2.2dti 2001 i wystraszylem sie bo wszystkie kontrolki po wlaczeniu zaplonu sie swieca procz tej z kluczem;)

Jak nie jesteś pewien czy działa do podepnij ją do kompa sprawdź czy nie ma błędów lub zrób test kontrolki po podpięciu do kompa - jest taka opcja w kompie. Może też np. odpiąć przepływkę i zobaczyć czy kontrolka się zapaliła - powinna się zapalić. Ja osobiście nie pamiętam czy zapala się korolka chceck razem z innymi przy odpaleniu. Muszę to przyuważyć

Ej ,ej, chłopaki czytajcie ze zrozumieniem.

Jeśli ma VB z dieslem to kontrolka Z KLUCZYKIEM chyba jest nieaktywna, a o błędach informuje nas kontrolka CHECK ENGINE z rysunkiem silnika i błyskawicy.

Czy nie tak?

a to autorowi nie chodzi czasem o tą właśnie kontrolkę? ;O Bo jeżeli nie to przepraszam za mój błąd. Ja nie raz już właśnie spotkałem się z tym że jedni piszą kontrolka z kluczykiem inni kontrolka chceck engine i teraz zgłupiałem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

kolega Marcinek ma racje dowiadywalem sie i ponoc ta kontrolke z kluczem maja silniki iskrowe czyli benzyniaki,a w diselkach za checka odpowiada kontrolka silnika:)DO KOLEGI JAKUBA - podpinalem sie pod kompa zrobilem wlasnie ten test kontrolki w programie scanner i jedyne kontrolki jakie wyskoczyly to kontrolka silnika i test kontrolki swiec zarowych i nic wiecej;)TAKZE KONTROLKA MUSI BYC NIEAKTYWNA xD