Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bolciu

Co to za pilot ?

Recommended Posts

W swoim nowym nabytku napotkałem kolejny problemik - mianowicie pilot. Otwiera, zamyka - niby ok ale - w żaden sposób nie mogę włączyć alarmu. Siedzę w środku macham itd dioda sobie miga ale nic się nie dzieje. W omedze miałem tego ludzika, tutaj nie mam, ale i alarm raczej niefabryczny. Tuba pod maską jest, ale nic się nie dzieje. Nie mam pojęcia do czego są te dwa dolne przyciski bo wytarte. Po wciśnięciu migają tylko kierunki przez kilka sekund i to wszystko. Wie ktoś może do czego one są? A przy okazji - z pilota nie mogę domknąć szyb - kluczyk domyka oprócz tylnej za kierowcą - też nie wiem czemu. Podnoszenie i opuszczanie z przycisku działa normalnie

Please login or register to see this image.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pilot jest nie oryginalny, zapewne ktoś sobie dołożył alarm, najlepiej poszukać centralki (najczęsciej montuje się ją w okolicach skrzynki bezpieczników) odczytać z niej firmę, model i poszukać instrukcji w necie. Syrena może nie wyć bo ktoś ją odłączył lub jest spalona. Jeden z tych przycisków zapewne jest od funkcji "szukania auta". Szyby nie domykają się bo ktoś podłączając alarm nie podłączył tej funkcji pod niego, lub nie ma takiej opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro poszukam i wrzucę fotki, może ktoś będzie wiedział co i jak. W tej syrenie jest miejsce na kluczyk taki jak kiedyś był w szufladach do dysku twardego - taki kluczyk był dołożony do kompletu ale tez nie wiem po co i do czego służy. Ale dobra rano porobię foty i zobaczymy co z tego wyjdzie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten kluczyk dołożony do kompletu jest po to żeby wyłączyć syrenę bądź ją włączyć np po to jak tuba ma swoje zasilanie, jak odłączysz akumulator to ona powinna wyć i wtedy przekręcasz kluczyk i ją wyłączasz.

Sprawdź to bo być może została własnie tak wyłączona

Edited by CrimNice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...