Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
worm83

kontrolka poduszki powietrznej

Recommended Posts

Witam,

Może ktoś miał podobne doświadczenia więc mi pomoże.

Kilka dni temu wymieniłem aku na nowy-trochę słabszy (66Ah 510A na 56Ah 480A) i na drugi dzień zaczęła świecić kontrolka poduchy... :/ Wcześniej tego problemu nie było i nie wiem czym to może być spowodowane.

Po uruchomieniu zapala się i normalnie gaśnie tak jak wszystkie inne żeby sekundę później zacząć świecić cały czas... :/

Z góry dzięki za pomoc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

musisz podpiąć pod kompa i będzie jasne wszystko, ale na początek sprawdź kostki pod przednimi fotelami to częsta przyczyna świecenia airbag

dzięki, sprawdzę kostki najpierw.

Please login or register to see this quote.

Najpierw podłącz pod kompa, bo i tak go musisz podłączyć, żeby skasować błąd, a zaoszczędzisz sobie szukania. Dziwi mnie, że kontrolka zapaliła się właśnie po wymianie akumulatora. Jest opcja taka, że sterownik poduszek wykrył zbyt niskie napięcie zasilania i wywalił błąd. Rozumiem, że błąd pojawił dopiero po jakimś czasie od wymiany, a nie zaraz po wymianie? Klemy dobrze wyczyszczone i odpowiednio dokręcone? Oglądałeś przewody idące od aku do budy i od aku do alternatora?

Edited by remiq88