Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

XXXLesiu

Regenerowanie uchwytow lamp przednich.

Recommended Posts

Witam.Mam do zregenerowania uchwyty w prawej przedniej lampie poliftowej Valeo.Wpadlem na pomysl czy mozna zrobic to poprzez zamienienie calego tylu lampy tego czarnego plastiku z dobrymi uchwytami do mojej lampy.Z wersji EU bedzie klosz czarny hokej i odblysniki wiec lampy beda swieci dobrze a homologacja jest na kloszu.Czy do tego przeszczepu potrzebuje tez lampe Valeo?I moze ktos wie czy jest mozliwy taki przeszczep.

Kiedyś miałem lampę Valeo angielską i chciałem przełożyć wkład z europejskiej z rozbitym kloszem. Lampy Valeo są klejone. Ja w efekcie końcowym połamałem 2 lampy.

Myślę że da się przełożyć tył lampy, ale oryginał to oryginał. W ASO lub na alle.... można kupić zestawy naprawcze.

Lamy Carello nie są klejone i tu jest łatwiej przełożyć cokolwiek.

Moje byly juz rozklejane do malowanie przez poprzedniego wlasciciela i nie wiem czy byl sklejane.Ale rozkleil bym je i przelozyl wnetrze i mial uchwyty jak nowe.

Jak dla mnie to nie ma większego sensu,za 50zł kupisz zestaw naprawczy do lamp i zaoszczędzisz na robocie i ryzyku że może coś pęknąć przy rozklejaniu,

Ale urwany mam tez uchwyty tam gdzie przykreca sie zderzak.

zestaw naprawczy to najlepsze rozwiązanie

zawiera wszystkie trzy potrzebne uchwyty

mocowanie jest dostosowane tak jak ori...

jest solidnie i ładnie się 3ma

Ale 4 uchwytu nie ma i nie chce zeby mi zderzak wisial pod lampa.Czy ten moj pomysl jest PnP?