Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Piols

wymiana skrzyni/wysprzeglika Vectra

Recommended Posts

chciałbym dokonać wymiany

na co zwrócić szczególna uwagę

wiem ze wymiana na pewno zbliżona do tej

Please login or register to see this link.

Edited by Piols

sprawa jest prosta opuszczasz sanki o jakieś 10-15cm i skrzynia wyjdzie bez problemu. Niestety jak liczysz na to, że następna skrzynia będzie ok to się możesz przejechać jestem po wymianie drugiej skrzyni i nadal mina. Poza tym zanim wyciągniesz skrzynie przez lewe nadkole zdejmuj wybierak biegów a otwór zaślep szmatką żeby sie syf nie dostał. Najlepiej odciągnij wcześniej zwrotnice uprzednio odpiętą od wahacza w stronę tyłu ułatwi Ci to demontaż. Maski nie musisz ściągać wypinasz tylko od siłowników i opierasz maskę bardziej otwartą np na szczotce

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Koniecznie trzeba też podwiesić silnik bo inaczej poleci na dół wraz z sankami czego oczywiście lepiej nie robić.

Please login or register to see this quote.

tak jak założysz używkę i będzie nie lepsza niż tą którą masz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mnie dwa razy krew zalała dosłownie.

Edited by szabrownik szrotów

Guest putonewry

Witam,

Bardzo przydal mi sie ten post,dzieki niemu udalo mi sie wyjac skrzynie w mojej vectrze,tylko teraz pojawil mi sie inny proble. Nigdzie nie moge dostac skrzyni f17, czy ktos moze wie czy F23 podejdzie do mojego auta?

Please login or register to see this quote.

Ja bez problemu dostałem skrzynię F17 tylko zwróć uwagę jeszcze na przełożenie, ja miałem F17W394