Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

madein7

uszczelka pod antenę - co z tym zrobić?

Recommended Posts

Koledzy może ktoś juz przerabiał temat, chodzi mi o uszczelkę pod podstawę anteny, nie chodzi mi o kształt tylko co z tym zrobić???

Wczoraj zauważyłem, że mam pękniętą, kruszała już dawno, byłem w aso ale sama uszczelka ponoc nie wstępuje, a kompletna podstawa z gps to £140

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wacko.png" alt=":wacko:">

Może ktos już miał podobny problem, dopasował uszczelkę od innego auta??

Wystarczy odkręcić podsufitkę od tyłu, poluzować antenę, która jest przykręcona od spodu śrubą z nakrętką i od góry pod podstawę naciapać silikonu aby nie było przykrej niespodzianki w postaci mokrej podsufitki.

myślałem o tym, ale ta uszczelka juz wygląda jakby miała przynajmniej z 10lat

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> dlatego najlepiej przydałoby się coś nowego

To napisz do kogoś kto sprzedaje graty z VC i Sig to Ci sprzeda samą uszczelkę, powiedz że chcesz w dobrym stanie, najlepiej z polifta 2006-2008 i powinno być git.

dzisiaj napisałem do jednego szrotu niedaleko mnie, mają same vauxhale, jutro powinni odpisać

Kolego znalazłeś tą uszczelke??

ta uszczelka to jakieś straszne g... U mnie to samo, sparciała i zaczyna pękać, nie wygląda to fajnie, chyba od tego, że pod chmurką stoi no ale chyba powinno to być lepszej jakości

niestety, kupowanie nowej kompletnie sie nie opłaca, szukałem dość długo używki ale nic z tego nie wyszło

w końcu rozebrałem podsufitkę i uszczelniłem silikonem

u mnie sparciała teraz w ostatnie upały...wczesniej tego nie było.Lipa jakas strasznie syfi to auto na zewnatrz nikt nie chce sprzedac samej uszczelki wszyscy tylko komplet.

i ta uszczelka jest główną przyczyną wody w bagażniku w vectrach C.

u mnie także była pęknięta i lało się w bagażnik, choć tapicera była sucha.

Woda idzie po dachu na boki, na tył i profilami idzie do bagażnika.

Polecam pilnować tej kwestii.

Ja uszczelniłem silikonem bo nie miałem pod ręką nowej uszczelki, a widzę że zakup jej osobno jest i tak niemożliwy.

W sprzedaży są całe podstawy anten.

Pozdrawiam.

Napiszcie koledzy PW to będę miał na oku uszczelki pod antene , śmigam po PL jako przedstawiciel więc nie mało szrotów mijam

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> jak będę miał to dam znać ale muszę mieć namiary . Brak zainteresowania = brak PW Pozdrawiam (P.S. Cena za przesyłke + koszt części RZECZYWISTY szanujmy się

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

najlepiej wymienić na nową ANTENĘ

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> pozdro koszt 70zł roboty 3h dokładnej roboty

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

znalazłeś nową antenę z podstawą (ze spryskiwaczem tylnej szyby) i uszczelką za 70zł ?

i jeszcze powiedz że GM ?

podaj linka gdzie takie cuda sprzedają w tej cenie ?

Niestety i u mnie uszczelka zaczęła pękać. Co myślicie o takim rozwiązaniu. Nie trzeba by demontować oryginalnej podstawy i osłoniło by ją

Please login or register to see this link.

Ja kupiłem używana antenę na Allegro, z uszczelką w super stanie za 100zł, Chyba najlepsze rozwiązanie.

Ja kupiłem od Rafalg z forum, w super stanie kpl. za mniej niż 100zł i też jestem zadowolony.

witam ja mam to samo do wymiany uszczelka czy nie orientuje się ktoś czy jest już gdzieś możliwość kupienia tylko tego elementu a nie całej anteny? VC Kombi

Do Siga (podstawka bez spryskiwacza). Nie wiem jaka w VC jest, ale pewnie też dostępna

Please login or register to see this quote.

myślisz ze do VC Kombi będzie pasować?

Wygląda podobnie, nie wiem czym się może różnić.

Koszt 26,4zł - kup będziesz prekursorem... do odważnych świat należy :-)

jak ktos chce nową podstawę z uszczelką do VC kombi to mam oryginała, zapakowanego

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i798.photobucket.com/albums/yy266/coderiese/847bfb064bbab4c9ef30869967b1_zpssi817kik.jpg&key=04a95f3387ef1b642d9ec04c2bde46cd9ad5de90ee912a76eefbb607a43de872" class="ipsImage" alt="847bfb064bbab4c9ef30869967b1_zpssi817kik" />

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i798.photobucket.com/albums/yy266/coderiese/5a86472841a1a01060e19486d421_zpsanygdtgi.jpg&key=af95ec6a328bcc000eea72bac9b02acde54dd38cf57d4588770d3f5d2724066f" class="ipsImage" alt="5a86472841a1a01060e19486d421_zpsanygdtgi" />

szczegóły na priv albo na giełdzie

Jeśli w w VC jest taka jak w Sigu (podstawka bez spryskiwacza)

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.e-opel.com.pl/media/products/9c2170b4190ecf2208ccb3b6c7aed48d/images/thumbnail/large_P4117900.JPG?lm=1450375476&key=0e91d370c27eb5e67db75ebdebec394f2b3382b0df15ac122da1d3c5a3b7126a" />
TAKA 

to uszczelka z linku będzie pasować

tylko w VC jest taka podstawa

Ano własnie ja nie wiedziałem jaka jest podstawka w VC kombi..

Zapytaj może na alledrogo sprzedawców, którzy mają anteny czy same uszczelki też posiadają 

W moim kombi jest taka jak pokazałeś czyli wersja najprostsza. Są różne anteny, z jakimś GPSem, z jakimś własnym zasilaniem więc stąd różnice w obudowie.