Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Maxior

Spolszczenie do fabrycznej nawigacji w VB - czy można gdzieś dostać?

Recommended Posts

z tego co wiem nie ma map do pl

//edit SEBA

Wydzieliłem posty ze "znalezione na allegro" do nowego tematu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by SEBA

To źle wiesz bo sam widziałem polskie mapy w takiej navi i nawet polskie menu...

Ostal daj jakiegoś linka fotkę, bo ja również pierwsze słyszę, nawet na elektrodzie wszyscy piszą że nie ma.

Nie bardzo mam jak bo koleś do mnie po felgi przyjechał i miał zrobione polskie menu, oraz polskie mapy, sam z nim jechałem na wulkanizację i wpisał adres. Ta nawi tylko strzałki pokazuje i za ile czasu skręcić, tak więc jest mocno starodawna i mało czytelna jak dla mnie. Trzeba by się poprostu przyzwyczaić. Ktoś mu tam wgrywał pl menu i mapy, dał chyba 250zł więc jak dla mnie gra nie warta świeczki.

Dokładnie

na forum opisali ze niema PL map ale oczywiście jest to maszyna i jakiś kumaty programista może to wcisnąć

No to ja was zaskoczę. To przysłał mi Nomad.

Please login or register to see this link.

już 2 lata temu miałem wgraną polską mapę i polskiego lektora do takiej navi.. a elektrodę czytajcie to tak na tym właśnie wyjdziecie.. NA dodatek navi jest bardzo dokładna po warszawie każdą małą uliczkę znajdywała

No też mówię że widziałem to po polsku z polskim menu...

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Do tej nawigacji trzeba się przyzwyczaić, ja wolę klasyczną...

to jak do tego sa mapy to moze i do ncdc2015 tez sie da

Edited by Rafalg

Rafał - coby nie ciągnąć za bardzo OT - do ncdc nie ma i raczej nie będzie...

A do tego "zabytka" są bo to navi Phillips Carin która w ciut nowszych wersjach (VDO DAyton MS 3...) jest montowana w BMW i Smartach...

Jeśli kogoś interesuje zamontowanie takiej navi i przerobienie jej na J.Polski za praktycznie free to zapraszam do przeczytania np. tego tematu na starym forum Omegi:

Please login or register to see this link.

W skrócie - są dwie wersje Navi, zależnie od wersji wybieramy aktualizację softu do 2.3 lub 2.9, potem "kupujemy" mapy w wersji NON C-IQ... z tego co pamiętam to najnowsze są chyba z przełomu tego roku.

U nas w klubie już dość dawno komuś pomagałem z aktualizacją, nie pamiętam czy nie Koontiemu.

Korzystam z CARIN 522 i jestem zadowolony. Mapa Polski ma bardzo dobre pokrycie. Niestety, w linku, który jest podany nie ma informacji o języku polskim

Język Polski wgrywasz razem z aktualizacją softu... to jedyna opcja.