Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Snajper91

Głośny wydech jaka przyczyna

Recommended Posts

Witam, mam problem otóż wracałem w nocy autem do domu i nie wiadomo skad wydech stal sie 3x glosniejszy nie mozna radia posluchac. Mam sportowy wydech ale był w miare cichy a teraz jest porazka i moze mi ktoś na szybko powiedziec gdzie szukac problemu, sprawdzalem kolo kolektora ale wydaje mi sie ze jest spoko, a problem jest w tym ze nie mam dostepu do kanalu... a musze to dzis naprawic bo jutro do roboty musze jechac ;/

Musisz polozyc sie pod autem i oblukac czy czasem nie ma jakis dziur czy moze na laczeniach sie odlaczyl. Niestety bez obczajki sie nie obedzie.

probowalem to sprawdzac ale bez kanalu jest lipa. I w dodatku troche zalatuje paliwem i najglosniejszy dzwiek wychodzi spod silnika

Please login or register to see this quote.

Byc moze uszczelka jest wydmuchana na kolektorze wydechowym albo rura odlonczyla sie na laczeniu z kolektorem

Rura na łączeniu z kolektorem nie jest odłączona sprawdzałem już.

Please login or register to see this quote.

Jezeli twierdzisz ze najwiekszy chalas dobiega z okolic silnika to pozostaj tylko uszczelka albo pekniecia kolektora. Sprawdz reka czy na laczeniu kolektora z glowica dmucha lub sa widoczne zasmolenia.

Nie musi być odłączona... wystarczy wydmuchana;> bądź złączka elastyczna...najlepiej , a w zasadzie tak i tak musisz podjechać do tłumikarza:> jeżeli uszczelka to sam to zrobisz jeżeli dziurka to nic nie zrobisz no ew. że masz migomat...

Edited by tomxx

Migomat mam wiec z tym problemu nie będzie. Dobra dzięki panowie za rady. Powodzenia.