Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Koledzy pojawiła sie na alledrogo nowa Viki w 2.0 turbo

Please login or register to see this link.

co sądzicie jakieś uwagi bo ja to jeszcze za dobrze nie opatrzyłem sie i jak dziecko przez mgłe...

taka uwaga co do tego allegrowicza... ostatnio miał 2 podobne jedną mial przejsciówkę drugą rocznikow tak jak ta , auta nie stały dłużej już 5 dni czyli chyba lipy nie ma ?

cenne uwagi mile widziane.

Edited by Travis

Wygląda bardzo ładnie, wyczyszczona w najdrobniejszym szczególe

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> , opis wyposażenia też tak jakby się zgadza,co do przygód lakierniczych nie będę się wypowiadał bo ze zdjęć to jak wróżenie z fusów. Żeby coś konkretniejszego powiedzieć trzeba by ją obejrzeć na żywo. Rozkoduj VIN na początek.

ladnie wyglada,,, trzeba na zywo oblukac bo to na zdjeciach a na zywo moze wygladac calkiem inaczej

Szkoda ze przedlift (srodek) i brak klimatronica

No szkoda szkoda ja szukam takiej 2005 z środkiem poliftowym

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale bida straszna

Dzięki uprzejmosci kolegi Sizon który rozkodował VIN

==============================

REG: FB-SK 856 Data produkcji: 20030617

Typ Silnika: Z20NET

W0L:General Motors

0:Pojazd Nie Specjalny

Z:Vectra

C:Vectra

F68:5 DRZWIOWY HATCHBACK

3:2003

8:Ellesmere Port

114535:SERIAL NUMBER

2J833F = KIEROWNICA,W RÓŻNYCH KOLORACH3KU = FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU80I = WNĘTRZE-CZARNY80X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-CZARNY80Y = WYKOŃCZENIE PŁATU DRZWI,CZARNYA23 = SZYBA PRZEDNIA,ODBIJAJĄCA CIEPŁOA33 = SZYBY STEROWANE ELEKTRYCZNIE,TYŁA53 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE/PRAWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNYAE4 = DLA SIEDZEŃ SPORTOWYCHAH4 = FOTEL PRZEDNI,KIEROWCY,RĘCZNY SZEŚCIODROŻNYAHA = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGOAHB = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGOAY0 = PODUSZKA POWIETRZNA,DACH,PRZÓDBAIBC6 = ORNAMENTACJA,SUPER DELUXEBD8 = WYPRASKA,ZESPÓŁ,DACH,W KOLORZE NADWOZIABNN = SCHOWEK, CARGO AREABW4 = Z WYPRASKĄ CHROMOWĄC60 = KLIMATYZACJAC77 = WENTYLATOR,POWIETRZE WYMUSZONEC95 = ŚWIATŁO,SUFITOWE,ZESP.,Z PODWÓJNĄ LAMPKĄ DO CZYTANIACE1 = WYCIERACZKA,PRZEDNIA,SYSTEM PRACY IMPULSOWEJCE4 = SPRYSKIWACZ REFLEKTORACT3 = DLA NIEMIECD09 = PODŁOKIETNIK,PRZEDNI,ŚRODKOWYD18 = ZESTAW WSKAŹNIKÓW,CZARNY,PIERŚCIENIE CHROMOWANED75 = KLAMKA,ZESP.,ZEWNĘTRZNADB4 = PODŁOKIETNIK,PRZEDNI,ŚRODKOWYDD8 = DLA LUSTERKA WEWNĘTRZNEGO CZUŁEGO NA ŚWIATŁODE8 = OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA,SZYBA,BOCZNA TYLNADH6 = OSŁONA,PRZECIWSŁONECZNA,Z LUSTERKIEM OŚWIETLANYM,PRAWA-LEWADJ1 = LUSTERKO,ZESPÓŁ,WRAŻLIWE NA ŚWIATŁO PO STRONIE KIEROWCY,PRZYCIEMNIANE PO STRONIE PASAŻERADT4 = POPIELNICZKA I ZAPALNICZKAEA1 = SCHOWEK,OPARCIE SIEDZENIA PRZEDNIEGO,LEWA STRONAEA2 = SCHOWEK,OPARCIE SIEDZENIA PRZEDNIEGO,PRAWA STRONAELL = WYPRODUKOWANO W ELLESMERE PORTFX2 = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.91FX3 = PROGRAM STATECZNOŚCI ELEKTRONICZNEJJL9 = ABSK09 = ALTERNATOR,120ALHD = KIEROWNICA PO LEWEJLQ8 = SILNIK BENZYNOWY Z20LETMM3 = UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓWMU9 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,6 BIEGOWA,TYPU F40N34 = KIEROWNICA,TRZY SZPRYCHY,SKÓRA,ZESP.N74 = KOŁO,JEZDNE,ALUMINIUM,7JX17NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKANT4 = EMISJA SPALIN,EEC 05NW9 = STEROWANIE TRAKCJIOHEQFY = OPONY,215/50 R 17-91HQQ5 = DLA KOŁA ZAPASOWEGO O PEŁNYCH WYMIARACHSVB = UCHWYT NA NAPOJE, TYLNYT6R = PŁAT WYKOŃCZENIOWY,WEWNĘTRZNY,SKÓRAT96 = PRZEDNIE ŚWIATŁO PRZECIWMGIELNETN7 = AKUMULATOR,66AHTR0 = OŚWIETL. WNĘTRZA,DACH,TYŁ,OSTRZEGAWCZE I PODWÓJNE DO CZYTANIATR7 = POZIOMOWANIE REFLEKTORÓW,AUTOMATYCZNETT6 = REFLEKTORY,KSENONU08 = UŻYWANY(-A,-E) Z KLAKSONEM WIELOTONALNYMU3AU55U66 = GŁOŚNIKI,7U68 = KOMPUTER INFORMACYJNYU91 = ANTENA KRÓTKA,DACH,RADIOUD5 = CZUJNIK,SYSTEM PILOTOWY POSTOJUUF5UJ3UK6 = STOSOWANY ZE STEROWANIEM RADIA NA TYLNYM SIEDZENIU I WTYCZKAMI SŁUCHAWEKUY8 = RADIO,CDR 2005VK8 = UCHWYT,OKULARYVY7 = DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW,SKÓRAW1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICYW2N = LITERNICTWO,BOCZNE,USUNĄĆW4YW5T = TABLICZKA SILNIKA,USUNIĘTAW6T = WYKOŃCZENIE,TKANINA,SPORT,WARIANT 3W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIAW9Q = SPORT,ELEGANCEWD4 = IDENT.PUNKT EFEKTYWNY CON.XA3 = OPELXA7 = OGRZEWANA DYSZA SPRYSKIWACZA SZYBY PRZEDNIEJXG3 = DLA NIEMIECXJ2 = OBNIŻONE PODWOZIE SPORTOWEY67 = WYMAGANE,GDY ZAMONTOWANO WYŚWIETLACZ POZOSTAŁYCH USŁUGZ0F = DLA NIEMIECZ1F = CZUJNIK,SYSTEM OGRANICZAJĄCY,LEWYZ1Y = FARBA,DWA POKRYCIA

Te zdjęcia strasznie podkręcone, prawie jak te z Płocka, ale nie dyskwalifikujmy auta, jedź do Elbląga i obejrzyj. Fakt wyposażenie trochę biedne, ale bez przesady, ani podgrzewanych siedzeń, ani navi, a no i klima półautomat... ale idzie bez tego przeżyć, ale martwi mnie, że ten przedni zderzak jest IDEALNY, nic na nim nie widać, zwykle w 9 letnim aucie zdarzy się, że chociaż raz jakiś kamień uderzy i zrobi ryskę, a tu nic, uważałbym na to.

Edited by Adam_GA

Please login or register to see this quote.

Zdezak po obu stronach przy lampach lekko opada. Ale to normalka.

Edited by matoslaw

Tak, ale mi chodziło o lakier, dlatego uczulam Travisa żeby sprawdził mocowania i spasowania zderzaka.

Tak masz racje lakier jak by co wyszla z fabryki.

Adam masz racje coś mi ten zderzak za zdrowo wyglada. Ja szukam młodeszej tak 2005 z poliftowym środkiem coś jak ma Hapko.

Generalnie bym tematu nei zaczynał ale gość w ostatnich 3 miesiącach 3 takie sprzedawał i dość szybko mu to poszło

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ale nędza za tą kase, gość albo ma dobry aparat albo umie używać fotoszopów itp bo wnętrze, te plastiki wyglądają dziwnie nienaturalnie i ciekawostka twin audio i cdr

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mimo że nędza to myśle że warto oblukać, lepszy zadbany golas niż dojechany wypas

Witam

W rozkodowaniu VINu w wkradł się mały błąd silnik to Z20NET a nie Z20LETMM3. Faktycznie autko wydmuchane, wychuchane.

pozdrawiam

ps.

W górnej częsci opisu jesty ok

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by siwy1538

kolego travis dla Ciebie to chyba jeszcze nie wyprodukowali odpowiedniej VC:)

co tu kombinować walona z przodu, deska po regeneracji, zapraszam grono specjalistów do ponownego rzucenia okiem na zdjęcia, patrzcie na poduszkę pasażera w desce,

Moja VC jest wypieszczona 123tyś na szafie ale na zderzaku ślady po kamieniach ma

Na marginesie jak widzę temat o 2.0T w zakupie to wiem, że pisze to kolega travis:)

Dla mnie możesz pisać ja chętnie się wypowiem:) ale już dawno byś pojechał i sam kupił. Żaden handlarz czy z allegro czy znajomy czy kolega kolegi z fb czy nk czy vkp nie sprowadzi Ci idealnego auta on też musi zarobić.

Jeszcze jedno, jeśli te pieczątki są prawdziwe to ja jeżdżę w tamte okolice od dłuższego czasu (nie po samochody), byłem w kilku komisach i to taki rejon, że za darmo nikt samochodów nie oddaje;)

Edited by Robert

idealnej nigdy nie kupisz, przynajmniej za te pieniążki.

moja miała obtarty przedni zderzak z prawej strony, nie działający parktronik z przodu i zdechniętą sondę lambda, w środku był syf wręcz chlew można powiedzieć.

kupiłem, powymieniałem co trzeba, poczyściłem i ponad 80 tyś zrobiłem bez żadnych problemów.

tak więc, trzeba jechać, zobaczyć, podłączyć, potestować i albo kupić albo jechać do następnej na oględziny

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak ktos nie wie to nie ma idealnych aut.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pewnie, że są idealne ale nie za takie pieniądze jak tutaj. za 40tyś na pewno gdzieś jest wygłaskana 2.0T.

Pisząc idealna, miałem na myśli, ze przód auta jeździł w okolicach Hamburga a tył Monachium

Robert - troche mi się nie podoba ton wypowiedzi:)

napisałem grzecznie bez aluzji do nikogo. Wiem że nie ma idealnych aut, takiego nawet nie szukam bo nie znajde.

To auto mnie zbytnie nie interesuje chce coś młodszego zresztą to napisałem.

Totalnie nie znam opla i nie wiem na co wzrócić uwagę przy ewentualnym zakupie dlatego zamieścilem ten post.

no ale z mojej wypowiedzi chyba najwięcej się dowiedziałeś

Nie ma się co chłopaki sprzeczać, jedno jest pewne. Fakt jest taki, że poducha pasażera nie wygląda ok. Z jakiego powodu - to na miejscu można próbować ustalać. Co do zderzaka i jego idealności. patrząc z jednej strony to może faktycznie ktoś miał okazje jeździć tym samochodem po dobrych drogach bez dziur i ciężarówek sypiących żwirem z paki. Może i był puknięty i pomalowany ale jak nie ruszyło podłożnic - to ja nie widzę problemu - no chyba,m że właśnie wywaliło poduch - co tu może mieć miejsce. A może poprzedni właściciel z czystej satysfakcji malował zderzak bo nie lubi mieć ubytków w lakierze. Ja swój już dwa razy malowałem i pewnie jak się zdenerwuje jeszcze raz dam do malowania bo po zimie swoje dostał. U mnie musi wszystko błyszczeć

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Idealne to w salonie - a i tam można kupić rozbitka jako nowy. czasy długowiecznych i dobrze zrobionych samochodów skończyły się w okolicy 2000 roku - teraz firmy robią wszystko żeby samochód jeździł krótko i awaryjnie. Koncerny zarabiają na częściach i serwisie więcej niż na sprzedaży samochodów. Nawet jeśli ten 2.0 T był malowany po małym bum - to może jednak warto go oblukać. Nie zawsze ten idealny jest lepszy - części tyle samo kosztują. Jak poszukiwałem swojej to tez szukałem polifta i to jeszcze 1.9, ale kupiłem przedlifta i to benzynę - i jestem super zadowolony. A przejściówkę sam sobie zrobisz.

Oczywiście wybór należy do Ciebie. Powodzenia w zakupie.

Edited by Sebastian CH

Travis dawalem Ci linka do tego auta jak stalo jeszcze w DE to Ci sie za niepodobalo a bylo za 4000 do wziecia

kropka nad i postawiona tam było brzydkie a tu ładne:)

własnie jakieś znajome to autko jest

vectra.jpg

Edited by memeq

Jeśli to ta co miała inne lampy to owszem dostałem takiego linka. No trudno ...

Memeq to dokladnie to auto...

No to EPC oszukuje

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Co prawda nie znam się na VC i nie znam różnicy, ale pewnie jakaś jest

A no i chłopaki, nie czepiajcie się tak bardzo kolegi Travisa, wiadomo każdy chce kupić autko jak najbliższe ideału.