Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

dragox25xev

klapa bagaznika otwierana zdalnie

Recommended Posts

Witam kolegow chcialbym zamontowac w swojej viki silownik klapy zebym mogl ja zdalnie otwierac niestey natknalem sie na problem mianowicie chodzi o podlaczeniu pod nieseryjny alarm ,posiadam alarm firmy CAR ALARM TX320E nie mam schematu i nie wiem czy posiada jakis dodatkowy kanal ktory moglbym wykorzystac zeby moc podlaczyc silownik///jesli moj alarm nie mosiadalby tego dodatkowego kanalu to czy bylaby inna mozliwosc zrobienia tej zdalnej klapy?acha czy taki silownik by podszedl silownik master 6kg z osprzetem?

Tu jest porada jak zmajstrować sobie taki bajer. Ale nie napisałeś jaki masz typ nadwozia. W poradzie jest sedan.

wiem czytalem ale nie wsiem jak z tym kanalem przy centralce alarmu,wiesz czy mam jakis dodatkowy kanal////mam sedana

W seryjnym alarmie nie będzie dodatkowego kanału. Bo czy to w pilocie typu jajko czy tak jak u Ciebie przyciski są w kluczyku masz tylko otwórz i zamknij + ryglowanie za drugim naciśnięciem przycisku. Jak dokładasz centralkę z innym alarmem to piloty mają dodatkowy przycisk od klapy bagażnika więc i kanał jest.

mam nieseryjny alarm model wyzej napisany///mam dodatkowy pilot z 2 guziczkami niestety:(

kurcze a moze da sie to podlaczyc poprzez przycisk umiejscowiony w konsoli np wykorzystac dodatkowy przycisk obiegu wewnetrznego?zalozmy ze kupilbym silownik typu slave z 2 kabelkami,daje stale +12 i mase na przycisk i od przycisku ciagle do silownika?czy moze bedzie potrzebny przekaznik?a co do silownika to w moim przypadku moglbym go zamontowac jak w poradzie tzn ten precik dac przez ta kostke blaszama do precika oryginalnego silownika centralnego zamka klapy bagaznika?

czy moze konieczne bedzie zmienienie alarmu na lepszy?

a silownik jakiego uciagu wybrac?bo przewaznie jest 4kg rzeczywiste albo 8kg

zrobione:)podziekowania dla kolegi Nomada za wsparcie xD