Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest rafalopr

Vectry do oceny

Recommended Posts

Guest rafalopr

Szukam Vectry C , koniecznie na F-vat, diesel 1.9 cdti (150km),2006-2008 rok do 30-32 tys zł.

W okolicach Białegostoku/Warszawy

Do oceny znalazłem na razie dwie kwalifikujące się:

Please login or register to see this link.

Co o nich myślicie?

PS: PISEMNA GWARANCJA NA PRZEBIEG? - czy to coś daje?

Pierwsza to zupelny golas. Tylko polskore ma. Zainteresowal bym sie natomiast ta druga.Jest ladnie wyposazona ma prawie wszystko oprocz navi.Posiada bixenon skretny.Tylko ze cena za nia jakas podejrzanie niska. Ja za swoja z przebiegiam 139tys 06' dalem we wrzesniu 35tys.

Edited by matoslaw

Pierwsza golas - szkoda czasu.

Druga - warto zainteresować się tylną klapę (brak emblematów VECTRA i 1,9CDTi), zbadać miernikiem oraz rzucić okiem na zawiasy czy nie wymieniana/naprawiana klapa.

Jeżeli chodzi o gwarancje przebiegu to chodzi może o to, że jak auto z ASO Polska i serwisowane do końca to przebieg jest do potwierdzenia bardzo łatwo.

Please login or register to see this quote.

Wrzuc Vin auta tutaj

i popros o rozkodowanie. Bedzie wiadomo co do emblematow z klapy. Z ta pisemna gwarancja to jakis nowy slogan na allegro.

Edited by matoslaw

wydaje mi się ze ta już była w tym temacie z miesiąc, dwa temu

Srebrna fajna tylko cena niska jak za taki 2008

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

u Helmutów VC z 2008 w OPC kosztuje kolo 10 tys euro

wiadomo człowiek chce kupic tanio auto ale radze czujność...

Ale to jest tylko OPC line, na pewno są tańsze niż 10 tysięcy. Poza tym ta jest z polskiego salony, a na dodatek jest trochę biedna, nie ma ani navi, ani podgrzewanych siedzeń, reszta OK. Myślę że 40 tysięcy to by kosztowała ale w pełnym wyposażeniu. Może cena niska bo jest coś do zrobienia, jakaś dwumasa itp.

Edited by Adam_GA

Guest rafalopr

Pierwsa golas - w sensie że czego nie ma ? katapulty?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">:D

Nie potrzebuję elektrycznych siedzeń, navi, otwieranej elektrycznie klapy, skór, itp itd. Auto przede wszystkim ma być mniej awaryjne (mniej elektryki = mniej usterek).

Dzięki za wypowiedzi!

Weź pod uwagę, że może kiedyś go będziesz chciał sprzedać, a to auto nawet automatycznej klimy nie ma, a w mojej opinii to jest podstawa.

A niby jaką ma? To jest automatyczna klimatyzacja tyle że nie dwustrefowa.

Według Ciebie dwustrefowy klimatronik to podstawa a ja znam wiele osób które celowo wybierają zwykłą manualną klimę (tzw. schładzacz).

Guest rafalopr

Raczej nie będę chciał sprzedać. Do tego czasu, kiedy w pełni wyeksploatuje auto to zostanie krótko mówiąc dawcą części.

Ostatniego Opla Combo kupiłem nowego, prosto z salonu, jeżdżona w rodzinie od kwietnia 2004 roku, bez przerwy, 260 000 km zrobiła i bum - wypadek. I szczerze powiedziawszy nie opłacało się w ogóle nawet sprzedawać w całości tego Opla(przed wypadkiem), mimo iż był w dość bogatym wyposażeniu. Do tego takie autko w rodzinie ZAWSZE się przydaje, mieszkamy poza miastem w domu więc zawsze trzeba coś przewieść:-)

Dziś jadę obejrzeć kolejny :

Edited by rafalopr