Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Pijey90

zablokowany zatrzask w tylnej klapie

Recommended Posts

Chłopaki mam problem...

sprawa wygląda tak, zatrzasła mi się klapa tylna (hb) i za chiny nie idzie jej ruszyć oczywiście doszedłem do niej od wewnątrz, po zdjęciu tapicerki odczepiłem drut łączący zamek od tego zatrzasku, nie wiem jak to wszystko fachowo sie nazywa ale napewno wiecie o co mi chodzi.... próbowałem ręcznie go otworzyć drutem i jakoś podwarzyć ten chaczyk od spodu i ni chuchu, chciałem ten zatrzask jakoś rozebrać ale nie wiem jak sie do tego zabrać wkręty są od spodu, nie dojde, zostaje tylko przecinak chyba ale też nie bardzo wiem jak o ugryźć... dodaje poniżej fotke

jeśli ktoś coś wie to niech podpowie

pozdro

Please login or register to see this link.

sprawa rozwiazana temat do zamkniecia...

No to skoro doszedłeś to fajnie by było napisać jak dla potomnych.

tak długo dłubałem od spodu śrubokrętem aż wdusiłem coś po prawej stronie i puściło, co się okazało po odkręceniu zamka... hahaha w życiu bym nie wpadł... ktoś kto rył w klapie wcześniej zostawiłtam w środku śrubkę albo gdzieś cię odkręciła i wpadła w ten machanizm który otwiera zatrzask... nie było tego widać bo tylko łepek wystawał, ale niestety podczas wcześniejszego rozbrajania, tag ten zamek zdewastowałem że nie nadaje się juz do zamontowania, ale mam nowy:)

głupia śrubka a tyle problemów...