Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

yarysek

CD 30 na CDC 40 Opera

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Na wstępie chciałem się przywitać gdyż jestem nowy na forum.

Mam na imię Kamil, mam 27 lat i niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem VC.

Teraz do rzeczy.

W swojej Viki mam zamontowane słabe radyjko CD 30 z wyświetlaczem GID interesuje mnie wymiana tego radia na model CDC 40 Opera.

Pytanie brzmi: Czy muszę wymieniać wyświetlacz? Czy wystarczy samo wylogowane radio?

Chodzi głównie o to czy wyświetlacz obsłuży dodatkowe funkcje radia tj. korektor graficzny itp.

Pozdrawiam.

Kamil.

jak masz gida to jak najbardziej, potrzebujesz wylogowanej opery i potem ją zalogować (pamiętaj żeby wcześniej rozparować cd30 i gida)

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Rozparować cd30 i gida? tzn Wylogować radio?

Tz że zanim wymienisz radio cd30 musisz je wylogować a po włożeniu cdc40 koniecznie wylogowanej musisz je zalogować ! Tak że do wymiany radia musisz jechać do kogoś na techa ponieważ op-com nie zawsze sobie z tym radzi. Sam tego raczej nie zrobisz !

Mam Op-Coma. Jeszcze nie próbowałem wylogowywać puki nie mam nowszego radia. Czemu Op-Com może sobie nie poradzić?

Oczywiście że zrobie sam, zawsze robie sam. Jak popsuje to

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_dash.gif" alt=":dash:"> tylko moja wina będzie.

Tylko poszukaj lepiej CD40 OPERY po 2007 roku produkcji (radia) nie auta.. Na rynku praktycznie wszystkie OPERy to radia z angoli które od CD30 różnią się zmieniarą na 6 płyt i dobrą edycją dzwięku, natomiast w europejczykach po 2007 roku OPERY miały zmianierkę także ale już na MP3 i miały wyprowadzenie wyjście AUX - tylko takie radio to straszna rzadkość. Szukasz radia gdzie są mp3 ?

Mp3 by się przydało ale wiem że Opera go nie miała. I z tym Mp3 po 2007 roku też slyszałem różne rzeczy w sumie to po co zmieniarka skoro jest MP3. Mnie zależy głównie na dobrym przetwarzaniu dzwieku. Mam z poprzedniego auta Pioniera Deh-p88 rsII + kilka fajnych zabawek do niego tzn. wzmaki komplet głośników i suba. Ale Vectra z niestandardowym radiem wyglada strasznie i nie chciał bym tego psuć, a i zabawki 2DIN z wyświetlaczami nie są mi potrzebne. Poki co chcialem spróbować Opery bo z tego co wiem gra ona najlepiej z Vectrowych no i oczywiści najlepiej jak by był Aux a Mp3 to już bajka.

Takie Opery były bo sam taką miałem proszę tu link:

Please login or register to see this link.

Na mp3 i z wyjściem AUX, sporo ich było w anglikach ale tych słabych, te z mp3 i aux były tylko w europejczykach i zawsze tylko w komplecie z CIDem kolorowym.

Na Cid'zie mi nie zależy, tylko na operze. Jak by Ci Buluś wpadła taka opera w łapki na handel to jestem zainteresowany.

Puki co to mi wpadło inne fajne czyli cd50 phone z mp3 i auxem, cd40mp3 pierwszy raz miałem i są strasznie rzadkie niestety. Aktualnie mam CD30Mp3, CD50mp3,CD70 z poliftowych

Please login or register to see this quote.

Witam. Mam pytania co do tych radyjek. też chce wymienic na jekieś mp3 bo aktulanie siedzi u mnie cd30. jakie ceny? co polecasz? rozkodowane?

Please login or register to see this quote.

Wystarczy przejrzec dzial sprzedam, na forum