Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

szybkimichal

Vectra B 1.6 16V Gaz Lovato

Recommended Posts

Witam wszystkich. W sumie to mój pierwszy post i niestety od razu w sprawie gazu. Przeglądając forum, można natknąć sie na takie nazwy jak BRC czy STAG. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z klubowiczów ma instalacje LOVATO lub coś o niej słyszał. Mam szansę założyć tą sekwencje 800zł taniej niż jest w cenniku i teraz moje pytanie. Czy jest to dobra instalacja i czy mozecie się podzielić swoimi opiniami. Vika ma przejechane 140 Tyś i niestety musi iść do gazu, a cena założenia montażu mnie kusi.

jest ok, ale licz się z droższym serwisem, ja proponuje jednak lpgtecha lub kme do tego regi lub hany oraz reduktor kme silver lub ac r01

Niestety dzisiaj jest wszystko pozamykane a zostało mi 9 godzin by wykupić ten rabat który moge zrealizować do 15 sierpnia. Może mi ktoś więcej powie coś o tej instalacji hmm?

Edited by szybkimichal

ktoś ma na forum zamontowana sekwencje lovato lecz nie pamietam teraz kto.

ale żeby ta twoja lovat nie okazała się instalka mieszalnikowa IIgen bo to lipa bo taka własnie jest tansz o około 800zl od sekwencji

Please login or register to see this quote.

Na grouponie jest zniżka na tą sekwencje, autko dobrze się spisywało, a nie chcę tego spier*****

Guest 5en5i

Witam serdecznie, gdzie na Śląsku założyć gaz sekwencyjny do Vectra B 1.6 16v i jaki jest obecnie koszt ?

Szukam konkretnego gazownika - dobrego gazownika.

okolice jakiego miasta?

Guest 5en5i

Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Zawiercie

Nikt się nie znajdzie ?

w Zawierciu jest jeden gość w miarę kumaty ale czy solidny to nie potwierdzę ale zna sie i nie narzekają na niego.

jest jeszcze jeden gość w Żarkach letnisko koło myszkowa . dobry kolo był kilka lat temu i polecany, widziałem jego nie jedną robotę i nawet spoko. ale czy daje jest w formie to nie wiem.