Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

mariuszki

Problem z paleniem na goracym silniku oraz bulgotanie paliwa po wlaczeniu zaplonu.

Recommended Posts

Witam mam problem długo muszę kręcić na gorącym silniku,czujnik walu i do kompa juz wymieniałem i nic przekaźniki pompy i wtrysków także.EGR wyczyściłem,kable sa ok i nadal pali nie tak.Jak zapali idzie super.Błędów nie ma.Na zimnym pali za 1razem..Dzis wystąpiły objawy takie ze przekręcając zapłon gdy włącza sie pompa paliwa i napompuje po chwili słychać jakby ktoś w benzynę dmuchał -się gotuje.Gdy temperatura skoczyła 85-90` silnik zgasł jak chodził na wolnych obrotach ale ponownie odpaliłem i śmigał dalej.Co sadzicie??

moze pompa paliwa ??

Gdyby cos bylo z pompa to by palil zawsze zle raczej.Ogolnie po wysokich temperaturach nastapila poprawa pali juz normalnie.chyba cos lapie wilgosc i pieprzy sprawe.

U mnie pomogla wymiana świec i przewodów , teraz auto pali bez problemów jak jest rozgrzane.

A u mnie tylko jak jest wilgotno tak jest zauważyłem.A swiece i kable mam roczne.

Ale nadal jest bulgotanie w baku jak nie zapali za pierwszym razem, zapalam juz prawie zalapalo i gasnie i slychac jak powietrze leci do paliwa np jak przez slomke dmuchamy w napoj taki efekt powstaje.

Gdzieś się zapowietrza. Ja też mam podobnie.Tylko tyle, że na zimnym. Jak pochodzi i się odpowietrzy jest ok. Ale po przekręceniu zapłonu też bulgocze powietrze.

Please login or register to see this quote.

Ale pali Ci dobrze na goracym zawsze?

Sprawdz czy w zbiorniku przewód gumowy od pompy nie jest pekniety

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Napisz ile masz paliwa, jeśli masz mało to może nie nadążać napływać do kosza pompy. Poza tym to mój też bulgota a odpala normalnie

Paliwa mam max i 20l min nigdy lampka sie nie zapala.Ale jak u Was pali normalnie to moze nie to.

Dzis zauważyłem ze jak zdjąłem wężyk podciśnienia z regulatora ciśnienia paliwa na listwie to poleciało 2 krople benzyny ta rureczka podczas pompowania paliwa tak ma byc?

Edited by mariuszki17

To masz regulator do wymiany, nigdy nie powinno polecieć paliwo przewodem od podcisnienia

Regulator wymieniony na uzywke,auto pali jak strzala.

Tylko dalej slychac czasami jak powietrze leci do benzyny i powstaje efekt bulgotania.

Edited by mariuszki17