Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bartber

Vectra A 2.0 8v filtr powietrza

Polecane posty

Gość bartber

Witam wszystkich, od dwóch tygodny zastanawiam sie nad kupnem stożkowego filtra powietrza do viki A 2.0 8v. Przedwczoraj jak odpalałem strzeliła gazem i rozwaliło mi pokrywę oryginalnego filtra przez co jeszcze bardziej umocniłem się w myśli o zakupie stożka i tu kieruje do was pare pytań:

jakie są za i przeciw posiadania stożkowego filtru?

czym się kierować kupując filtr?

i jaki wybrać stożek? (gąbkowy który wg. mnie jest lepszy czy siatkowy czyli standardowe "tuningowe" filtry)

Dodam że serce mojej Viki ma 85kw czyli 115km.

Przenioslem temat do odpowiedniego dzialu.

Co do filtra to watpie ze stozek bedzie wspolpracowac z LPG.

LPG potrzebuje dana ilosc powietrza,a stozek raczej tego nie robi,on wali cala para.

Jesli masz wybuchy w puszke to podjedz do gazownika.

Gość bartber

Wybuch się zdażył dopiero raz, ale już rozgadałem ten temat z wójkiem. po prostu jak auto jest ciepłe niepotrzebnie zapalałem na bęzynie która zmiesząła się z gazem i pierd*lneło. A co do powietrza to przecież od tego jest przepustnica. druga sprawa: rozsadziło puszkę bo antystrzał tył rozsadzony i gość (poprzedni właściciel) obkleił go taśmą i dlatego nie rozerwało gumy tulko filtr .

Edytowano przez bartber

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

A to ciekawe - pierwszy raz coś takiego słyszę... Jeżeli wszystko działa jak powinno, to taka sytuacja nie może mieć miejsca. mi przez 10 lat jeżdzenia na LPG nigdy nie strzeliło, a sie róznymi wynalazkami jeździło. i w żadnym nie miałem tej ....... klapki.... Jeżeli gazownik nie umie odpowiednio zainstalować bądź wyregulowac instalki to wkłada takie badziejwie i z głowy. Zwłaszcza że 8-zaworowe Ople śmigają aż miło pod LPG.

sugeruję założyć oryg puszke filtra ( jak chcesz mam taką na zbyciu gdzieś w garażu ) i porządnie i rzetelnie wyregulować LPG.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.