Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Snajper91

Jaka tuba basowa?

Recommended Posts

Witam, jaką tubę basową polecacie tak do 300 zl? Najlepiej żeby miała wbudowany wzmacniacz.

Po 1sze - nie ten dział

po 2gie - Tuba to zło

po 3cie - taki wynalazek jak tuba z wbudowanym wzmacniaczem za 300zł to jest nie porozumienie za tyle to sobie mozna kable kupic.

Poczekaj aż moderator przeniesie temat (zreszta sa juz takie) a z czasem moje wyzej wymienione punkt będą dla Ciebie jasne.

lepiej odłoż coś i wtedy się rozglądaj za "tubą", 300zł na taki wynalazek to jakbyś wyrzucił pieniądze przez okno

powiedz gdzie a ja będę stał pod tym oknem dołoże jeszcze z 500 zł i może coś w miare uda się wyszarpnąć

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dobra tak na poważnie. Tuba to jest porażka konstrukcyjna w dziedzinie CA. Dlaczego? Ano dlatego że np. jest z kartonu i oprócz tego że buczy to nic więcej nie robi, tylko "buuuu, buuuu". Ni jak to sie ma to prawdziwego uderzenia bassu, dlatego kategorycznie wybij sobie z glowy tube i weź pod uwage skrzynię bassową.

Druga sprawa, modele z wbudowanymi wzmacniaczmi często okazuja się klapą i są to podzespoły najniższej półki.

za tą kwotę radzę poszukać używanego sprzętu np. skrzynkę z głośnikiem JBL cs1024 (który nie grzeszy jakością ale przy odpowiednich ustawieniach i litrazu skrzyni potrafi zrobić łomot biorąc pod uwagę cenę). Sam ostatnio sprzedałem taką skrzynię ze wzmakiem za równie 300zł.

Także szukaj. Ale nie bierz pod uwagę jakiś Mant, Alphardów, Peyingów etc. Nawet dołóż 100zł i będzie większy zakres wyboru

Please login or register to see this quote.

Djmatti ma rację. Kupisz szajs i potem będziesz się z tym bujał i żałował zmarnowanych złotóweczek. Kup za te 300 zł jakąś skrzynię zamkniętą z głośnikiem Powerbass S-10 potem poluj na wzmacniacz Carpowera 602 (225 w RMS) i kable 10mm2 najlepiej markowe. Będziesz zadowolony z pracy zestawu. No chyba że oczekujesz łomotu - co przeszkadza w jeździe w trasie i męczy ucho.

Guest Szwarc3

Lepiej zainwestuj w bardzo dobry zestaw odseparowany na przód.

Może i koledzy macie rację ,zorientowałem się tak plus minus i faktycznie skrzynia lepszą robotę zrobi, ale dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam

jak bedziesz sledzil handelek na forum.to czasem mozna w fajnej kasie kupic wzmaka i skrzynie

kable i tak musisz ciagnac,zeby to zasilic,wiec co za roznica czy bedzie wzmak osobno

Edited by patkos

Jeżeli już chceż najtańszy bass to ten jest jak na cenę nawet dobry, może kable za słabe ale w końcu to nawet nie jes 200 watt więc nie powinno robić problemów a jak na cenę to skrzynia wzmak i kable za 329 zeta więc jest na prawde nieźle.

Please login or register to see this link.

Ja bym jednak wolał poczekać i kupić coś z wyższej półki, ale jeśli nie chceż zbyt dużo kasy w to pakować możesz to kupić - to najlepsze co udało mi się znaleźć na alledrogo z pośród tanich zestawów. Pozdro

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

zainwestuj w ten zestaw

PB S10 i Alpine MRV t500 V12 lub RE Audio z serii SR i Ground Zero GZTA-2.500TX

a jeśli masz serie w drzwiach to polecam najpierw zając się głosikami z przodu i tu polecam

PowerBass L60C lub PowerBass 2XL-6c oczywiscie podpięte pod wzmacniacz i z wygłuszonymi drzwiami powinny naprawdę dobrze zagrać

fajnie sie to wszytko czyta tylko ze czlowiek ma do dyspozycji 300zl

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nawet jak dolozy 100% to nie kupi polowe tego co proponujecie

Ja osttanio sprzedałem skrzynke z jblem cs1024 wzmakiem gta260 i kablami gratis za 300zł

Ja zaproponowałem zestaw za 329, tyle że nie każde ucho zadowoli

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> 300 złociszy to za mało jak na dobry bassik.

Doprecyzuj tylko, że masz na myśli subwoofer w tekturowej rolce a nie tubę, żeby nie było potem opinii "czytałem na forum że tuba to zuuoo"

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

bo TUBA to zło, z czego by nie była zrobiona

jak mi załatwisz takie zestawy za 300zł, no nawet dam 500zł za zestaw, to biorę dziesięć kompletów

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

zainteresowany ma 300zł, no może 400zł ... PAMIĘTAJCIE i o tym

Powiedz to mu:

Please login or register to see this link.

Nie móiwę o pakowaniu tuby do samochodu, bo to słaby pomysł, ale o "dyskretnej" różnicy między tubą, a obudową BR w kształcie walca.