Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomcio1982

szarpie brak mocy

Recommended Posts

Witam kolegow pisze poniewaz mam vectre b combi 1,6 16v.Mam problem z autem mianowicie chodzi o to ze kupile te autko pare miesiecy temu i bylo ok ale teraz cos sie dzieje i nie wiem za bardzo co robic auto zaczelo mi szarpac podczas jazdy nawet na zimnym silniku przerywa mi brakuje mu mocy gdy startuje chodzi o bieg 1 i 2 nie ma mocy po krotkim czasie dodaje mocy tak jak w automatach po wlaczeniu sporta i dlaej przerywa aczkolwiek nie jest to caly czas.wymienilem juz cxzujnik egr czujnik stukowy(czujnik spalania detonacyjnego)oraz cewke i dalej mam te same problemy jesli mozecie to prosze o jakies dobre rady.pozdrawiam Tomek

Witamy na forum.

A co do tematu to na chwilę obecną może być wszystko. Poza tym jest mnóstwo podobnych tematów i sposobów rozwiązania.

Na wstępie podstawowe pytanie: Check się zapala, jakieś błędy występują?

Witam dzieki za szybko odpowiedz zapomnialem napisac o tym tak kontrolka chek sie zapala i gasnie

czujnik położenia wału tak na 75 % co do błędów (check) to

Please login or register to see this link.

oraz

czyli mam rozumiec ze bede musial wymienic czujnik walu?gdzie on sie znajduje?

Kolego pierwsze co powinieneś zrobić to podłączyć się pod kompa i wtedy będziesz miał obraz uszkodzeń .

spróbuj metodą którą ci neo wysłał a wszystkiego się dowiesz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

kolego ja teraz nie mam za bardzo dojscia do mechanika poniewaz z tego co sie dowiedzialem to duzo rzeczy zrobilem niepotrzebnie czy ja moge cos zrobic pod domem zeby to sprawdzic i ewentualnie naprawic?i mam pytanko gdzie mozna kupic takie monitorki i jakie sa ceny bo chcialbym dla syna zamontowac z gory dzieki i pozdrawiam

Spróbuj metodę masz linki wyżej. od NEO . Metoda szybka i samemu dasz rady

Jeżeli chodzi o monitorki to są dostępne na allegro ceny od 300zl za szt.. Ja będę swoje zmieniał bo zakupiłem firmowe w dobrych PLN lecz dopiero będę ściągał po weekendzie majowym

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> -brak czasu .

witam kolegow mam jeszcze jedno pytanko ponioewaz teraz nie mam dojscia do kompa zeby podlaczyc.czy ten kabel(przewod) zeby zrobic ta zwore to musi byc jakis specjalny nie znam sie az tak na samochodach ale niestety w holandii ciezko o dobrego mechanika a do pl jade dopiero za dwa miesiace czy ja tak moge jezdizc?czy moze mi sie cos stac jezdze z synkiem trzy lenim

pozdrawiam

nie musi być zaden specialny kabel

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam kolegow mam nie typowe pytanko poniewaz jade w czerwcu do polski na urlop i chcialbym wymienic naglosnienie w samochodzie i nie wiem za bardzo na jakie chcialbym zeby kadnie gralo i czysto nie wiem jakiej firmy i jaka moc najlepeij kupic i i czy drozne nie drozne nie znam sie na tym kompletnie a wiem ze tam sa oryginalne glosniki pozdrawiam z holandii

Please login or register to see this quote.

weź zwykły kawałek kabla

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> nic specjalnego nie potrzebujesz, wipasz w piny jak na poradzie ->

co do głośników ja zmieniając kupowałem jednej firmy BLAUPUNKT tak jak wcześniej zapodałem Tubę ze wzmakiem i nie powiem sam się zdziwiłem jak to wszystko pomontowałem i załączyłem

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

Guest manek1991vb1.6 16v

ja bym tego nie ruszał... w swojej vectrze zmieniłem głośniki we wszystkich 4 drzwiach na magnaty 2 drożne do tego dołożylem w półke 2 audiobahny (po 80 w rms) i w bagażnik tube crunch gtr 2 X 400w rms i wzmacniacz crunch monoblock 1000 rms i po 4 miesącach samochód zaczął sie rozpadaćpekla mi szyba z przodu od drgan pklastiki sie po rozrecaly itd... wiadomo ze bylo slychac muzyke juz z 8 ulic wczesniej ale szkoda samochodu.....

Panowie tematy o CA do odp działu

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">