Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

hirek_gda

proszę o opinie vc 1.9 150

Recommended Posts

Witam proszę o waszą ocenę tych dwóch autek:

Please login or register to see this link.

czy takie przebiegi mogą być realne ?

niby w tej chwile jeżdżę astra którą w ciągu 4 lat zrobiłem 30 tys km wiec teoretycznie jest to możliwe

proszę was o opinie powyższych ogłoszeń

ja bym szukał na zachodzie VC , bogatsze wyposażenie , ta z Gdańska może być sprowadzana , niby obie stoją w komisach ASO , ale już dwa razy spotkałem się z faktem że w ASO tez oszukują lub szukają frajera więc trzeba byc czujnym , przebieg pierwszej może i oryginał jeśli będzie na 100000% udokumentowany a wyposażenie Ci odpowiada można jechać do Plichty i obejrzeć , najlepiej zadzwonić do ASO w którym była kupiona i serwisowana

Please login or register to see this quote.

Odnośnie pierwszej - looknij na stan licznika na tym zdjęciu

- jakieś 100 tys. więcej niż w ogłoszeniu.

Ogólnie to auto jest ubogo wyposażone - klimatyzacja zwykła a nie klimatronic, ubogi "komputer pokładowy", podstawowe radio

Przy drugim też mam dziwne wrażenie że licznik wskazuje dużo większy przebieg niż jest podane w ogłoszeniu.

Tutaj już jest pełny klimatronic, radio z MP3 i wygląda że pełny komputer - co prawda brakuje "skóry" ale za to fotele są podgrzewane.

Skoro to oferta G2 to może dadzą gwarancję.

bardzo słusze uwagi na temat licznika gwarancje G2 można sobie wsadzić ............. lepiej zagadac i opuszcza około 500-1000 pln , tak robią w ASO Abexim w wawce ,

Ale jak szukałem swojej VC to ceny w Abeximie mieli kosmiczne i nawet po takiej obniżce to się nie zmieniało

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

VC kupiłem w salonie Peugeota i mam rok gwarancji "PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY" - jeszcze nie testowałem tej gwarancji i mam nadzieję że nie będę musiał

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

rzeczywiście tego licznika w pierwszym nie zauważyłem, zresztą brak automatycznej klimatyzacji również, a bez tego na pewno odpada

co do drugiego to wyposażenie mi odpowiada w 100% ale po rozkodowaniu vinu wychodzi na to że auto przeznaczone na rynek niemiecki wiec pytanie ile tak naprawdę ma przejechane

tego możesz się nigdy nie dowiedzieć , chyba że ASO w PL na wszystkie papiery z ASO w DE , ale to i tak slad się urwie po gwarancji może jeszcze GM coś powie

Tam jest automatyczna klima - pokrętłem środkowym ustawiasz temperaturę a prawe pokrętło od prędkości nawiewu ustawiasz w pozycji A (najbardziej w lewo) i układ utrzymuje zadaną temperaturę oraz reguluje prędkość nadmuchu.

Ale w VC jest jeszcze "klimatyzacja sterowana elektronicznie" tzw. dwustrefowy klimatronik - w tym przypadku temperaturę mogą regulować niezależnie kierowca i pasażer a układ sam dobiera prędkość i kierunki nawiewu.

IMHO to automatyczna klima (a nie klimatronik) nie dyskwalifikuje auta.

Edited by Koola

tu się już chyba trochę wyjaśniło bo na stronie plichty jest już dobry licznik ktoś dodając ogłoszenie do otomoto wpisał chyba cenę zamiast przebiegu

Edited by hirek_gda

jesli to sprzedaje ASO , to niech oni dzwonią , bo jeśli Ty zadzwonisz to podadza CI tylko ostatnia naprawę na gwarancji jesli była a jak zadzwoni szery serwisu poda swój nr ( czy coś w tym stylu ) bo otrzyma pełne dane wszysto co było robione , i to byc może na maila , jesli nie ma pipierów , f-r potwierdzających przebieg to albo niech dzwonią i udowadniają że auta ma tyle ile na blacie albo niech na f-rze gwarantują na pismie

byłem oglądałem, niestety strasznie zniszczona w środku wygląda jakby ktoś budowlankę w środku woził, wiec raczej odpada szukam dalej