Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Genas2

Krzywe aluminiowe felgi

Recommended Posts

Witam,

Byłem wczoraj zmienić opony i niestety dowiedziałem się, iż mam mocno krzywe wszystkie 4 felgi . Panowie, jaki jest koszt prostowania felgi?, a może ktoś zna w Poznaniu kogoś, kto się tym zajmuje i jest dobrym fachowcem. Dzięki za pomoc

zależy czy felgi są twarde czy miękkie, ale ceny za wyprostowanie jednej felgi liczył bym od 50 zł w górę

Dzięki, znalazłem dzisiaj zakład w Poznaniu, niestety trzeba liczyć tak na 50-100 zł za sztukę . Prawdopodobnie się zdecyduję bo kupno nowych to ponad 1300 zł.

Genas2 nie kupuj nowych chinskich bo bedzie jeszcze gorzej kup ori oplowskie uzywki.

Popieram przedmówcę - najlepsze oryginalne oplowskie felgi. Kolega miał dachowanie na najzwyklejszych oplowskich 15' ronala, zdjęło mu wszystkie 4 opony a felgi proste (2 razy puszczane na wyważarce). Pewnie chińskie badziewia typu Dezent itp. wygiął by się w ósemkę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

fakt ze używki w oryginalne są twardsze. Dużo tańsze niż NOWE. kpl już kupisz za około 300-400zł. Powiem wam jednak że mam Nowe fele ( wielu powie typu chińczyk) i nie narzekam. nic nie bije. One nie są z plasteliny. to też musiało jakieś testy przejść skoro zostało dopuszczone do ruchu.

Moje CR 7 też są proste a jeżdżę na profilu 40