Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest zalewa

pomocy w mojej viki2.5v6 szaleje automat

Recommended Posts

Guest zalewa

witam wszystkich potrzebuje pomocy gdyz nie wiem o co chodzi mojej viki.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_help.gif" alt=":help:"> a mianowicie posiadam vectre 2.5v6 w automacie gdy jest sucho z samochodem nie ma zadnych problemow zaczynaja sie one gdy pada deszcz jest wilgoc lubnawet ostatnio jak umyje samochod to zapala mi sie kontrolka od kontroli trakcji a po chwili komputer wyswietla komunikatze skrzynia pracuje w trybie awaryjnym problem ustaje gdy samochod wyschnie jak ktos wie co to mozebyc to blagam napiszczcie o co chodzi bo juz zalamki

/emoticons/default_dash.gif" alt=":dash:"> dostaje z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich

witam!!!

dzisiaj zdjołem wszyskie koła sprawdzilem, wyczysciel i zaizolowalem kable przy kostkach lecz problem nie znikl

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a nadomiar wszyskiego zaczela palic sie kontrolka silnika gasnie gdy silnik schodzi z obrotow gdy dodam gazu ponownie sie zapala jak macie jakies pomysly to podrzucie bo ja juz nie wiem czego szukac i gdzie?

pozdro dla wszyskich

/emoticons/default_dobranoc.gif" alt=":dobranoc:">

pierwszy pomysl jaki mi przychodzi do glowy do podpiecie pod kompa i sprawdzenie co go wtedy boli

Guest zalewa

podpinalem ja dzisiaj pod kompa i nie pokazuje mi bledu ze skrzynia abs tez jest w porzadku jedynie tc nie dziala i skrzynia pracuje w trybie awarjnym no i dotatkowo teraz jeszcze pali mi sie kontrolka od silnika nie mam pojecia gdzie i czego szukac?!

No to skoro pali Ci się kontrolka od silnika to jest jakiś błąd. Podaj jego numer inaczej to jest wróżenie.

Guest zalewa

witam wszystiich

/emoticons/default_siema.gif" alt=":siema:">

problem palacej sie kontrolki silnika okazalo sie ze po podpieciu kompa wyskoczyl kod 120 co okazalo sie ze jest to blad czujnika polozenia przepustnicy zakupilem dzisiaj drugi(72zl.)i lampka zgasla skrzynia tez dzisiaj dziala w porzadku aczkolwiek jest sucho wiec pewnie dla tego i podejrzewam ze problem z nia bedzie aktualny gdy bedzie padal deszcz

pozdro dla wszyskich

/emoticons/default_dobranoc.gif" alt=":dobranoc:">

siemanko

w koncu udalo mi sie zlokalizowac usterke przez ktora mialem problemy z viki.w brew wszystkiemu to nie byla wina samochodu tylko za***istych specow od gazu ktorzy montowali instalacjie gazowa madrzy ludzie przecieli oslone od komputera ktora znajduje sie w podszybiu przecieli wlozyli dwa kable do kompa od gazu ale dziury juz nikt nie zakleil i woda kapala sobie na kompa i na sterownik od tc i abs uszczelnilem cala oslone zrobilem test karcherem i wszystko smiga jak nowe zero problemow

pozdrawiam wszystkich

Miałem pdoobny problem, zrobili dziurę nie zabezpieczyli i ciagle paliła się instalacja, aż w końcu woda pokazała się pod pedałami na wycieraczce.