Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Blos w x20xev

KamiS_lbn
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie, potrzebuję parę dłuższych porad i opinii, najlepiej osoby, która miała styczność dokładnie z tym silnikiem, ale wszelkie opinie przydatne. Z jakim reduktorem to warto spinać, żeby to wyrabiało. Czy obejdzie się bez żadnych przeróbek typu rozwierty i piłowania, czy jest w miarę stabilny w tym silniku i da się jakkolwiek wyregulować, bo jak wiadomo jest to loteria w zależności od silnika i przede wszystkim dolotu, dwójka znajomych nabyła, porównywalne moce silników, identyczne reduktory, inne samochody, w jednym idealnie się ustawia, w drugim chłopak już traci głowę, nic nie pomaga, cały czas jest coś nie tak. Będę wdzięczny za każdą pomoc, bo noszę się z zamiarem zakupu i nie wiem czy warto.

powiem tak. warto. :P ale np jak masz w swoim eco 136kM zaloz reuktor do 150kM :) zalozysz blosa sam sie przekonasz. poprostu przy wyzszych obrotach na blosie moze Ci reduktor nie wyrabiac.

To napisz jakie wrażenia. :)

Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie przy tym silniku w komorze można jeszcze zamontować reduktor poza tym miejscem obok akumulatora i czy w ogóle jest taka możliwość.

ja mam w Cali zalozony kolo akumaltora zaraz za chlodnica... kolo sciany godzionej masz miejsce a jak jest maly to mozna wlozyc pod instalacja cala elektryka -nie polecam- nad skrzynia moze go nie widac ale zle nawet ustawic cos.

wrazenia- w niektorych autach chodzi silnik lepiej na LPG niz na PB. mozna powiedziec ze osiagi porownywalne.

wszyscy wkladaja reduktor kolo Aku bo donre miejsce, duzo miejsca a za tym dobry dostep pod sciana grodziowa jest mniej miejsca i sam rozumiesz.

rozumiem, ale jestem zmuszony włożyć gdzie indziej, to nie mój kaprys, a czy tak dużo miejsca jest to nie wiem, u mnie się mieści na styk, ociera o tego grzybka o aku właściwie wciśnięty jest na chama, tylko tyle, że jest dobry dostęp.