Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymiana radia na 1DIN, a sterowanie BC

Guest vonmat
 Share

Recommended Posts

Guest vonmat

Witam forumowiczów, przymierzam się do zakupu Vectry C i mam do was pytanie (zaznaczam, że przeszukałem forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi).

Czy jeśli w Vectrze wyposażonej w radio CDR2005 i GID wymienię radio na 1DIN (konkretnie Kenwood KDC-4051UR, które mi pozostało z rozbitej pare dni temu Corsy), to czy nadal będzie działało sterowanie komputerem (i czy będę miał dostęp do każdej funkcji, np. średnie czy chwilowe spalanie) przy pomocy manetki wycieraczek? I jak wyczytałem - sterowanie z kierownicy będzie działało tylko przy zakupie odpowiedniego interfejsu, ale ta funkcja nie jest dla mnie istotna.

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc :)

CD 30 MP3 wywaliłem i wstawiłem 1DIN z Alpine.

Mam możliwość sterowania komputerem za pomocą przycisku/pokrętła na kierownicy [to się chyba jog nazywa]. Wejście do BC, chodzenie po BC czy kasowanie.

Nie mam możliwości sterowania wstawionym radiem, ani wchodzenia w ustawienia [setting].

Jak muszę zmienić datę/godzinę np. po odłączeniu akumulatora, to pozostaje mi wpiąć fabryczne radio lub podpiąć się interfejsem opcom.

Edited by ralph03

Jak masz sterowanie BC z manetki wycieraczek to po zamontowaniu tego radyjka nic się nie zmieni, wszystkie funkcje BC przecież manetka obsługuje...

Guest vonmat

A jak wygląda zmiana ustawień BC w przypadku radyjka CDR2005, na którym nie ma przycisku settings? Dokonuje się je również za pomocą manetki wycieraczek?