Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Car E-Box

Devix
 Share

Recommended Posts

Witam

Potrzebuje odpowiedzi ponieważ dziś postanowiłem dokopać się gdzie idą jakieś poodcinane kabelki i doszedłem do skrzyneczki Car Kit Comfort E-Box i chciałbym się zapytać co to jest i czy można to wykorzystać czy może wywalić mam przy lusterku mikrofonik więc domyślam się że to może być swego rodzaju sprzęt głośnomówiący tylko nie wiem czy można jakoś podpiąć się, czy może lepiej nie zawracać sobie głowy i wywalić to. (Mój tel to samsung GT5700)

Sorry jeżeli zły dział ale nie wiedziałem gdzie to napisać

wpisz to

''Car Kit Comfort E-Box''

w google i poczytaj

chwila momen sie dowiesz od czego to jest

a czy da sie cos z tym zrobic to juz chyba trzeba speca

Po tym jak napisałem ten temat to też to znalazłem miałem nadzieje że może ktoś z klubowiczy miał z tym styczność zobaczę może podjadę z tym do jakiegoś speca a jak nie to pójdzie w śmieci ;]

Ten moduł może współpracować z radiami ccrt 700, czy ncdr 1100, które już mają wbudowane telefony, ale także z zestawami dedykowanymi dla tego konkretnego modułu.

Nie podałeś oznaczenia modelu, ale z pewnością można dobrać odpowiedni zestaw do niego.

Jakbyś się trochę pogimnastykował to podejrzewam, że pewnie i swoje urządzenie byś podłączył. Jak chcesz się bawić to zacznij od wyszukania oznaczeń pinów w złączu Twojego telefonu. Oznaczenie pinów w module kiedyś widziałem, więc można się pobawić ;)

Jeżeli chodzi o moduł to jest na nim napisane

SIEMENS Car Kit Comfort E-Box S30880-S2001-A100-8

Z tego co udało mi się wyczytać to jest on do 3 modeli siemensa

Instalacja w aucie jest cała pociągnięta łącznie z anteną itd. i się zastanawiam czy próbować coś z tym zrobić czy może lepiej dać sobie spokój i kupić normalny system głośnomówiący patrząc na allegro są w dość przystępnej cenie.

Edited by Devix

się zastanawiam czy próbować coś z tym zrobić czy może lepiej dać sobie spokój i kupić normalny system głośnomówiący patrząc na allegro są w dość przystępnej cenie.

To już zależy od Twoich chęci i umiejętności.

Możliwość dopasowania na pewno jest, a co z tym zrobisz to już Twój wybór.