Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

xisio

Gaz w VC 1.8 140KM Z18XER jak by ktoś chciał zakładać

181 postów w tym temacie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Skoro masz pojęcie, to po co piszesz takie rzeczy? Wiadomo, ze pierwszy przegląd jest po to, aby dostroić w razie potrzeby coś, co mogło nie być dograne w trakcie pierwszej kalibracji. I sprawdzenia czy wszystko jest ok. Nie zawsze wszystko idzie jakby się chciało.

Jeśli chodzi Ci o stwierdzenie "strojenie," to tak samo można napisać "zgranie", "kalibrowanie" itp. Co w tym dziwnego?

Odpisałeś jak buc, który chciałby dos.ać komuś na starcie i dziwisz się, że tak Cię odebrano?

0

Popatrz. Chciałem tylko zapytać jak stroili instalację, a okazało się że jestem bucem. Mam jeszcze jedno pytanie. Zastanawia mnie co kieruje ludźmi, którzy zakładają droższe instalacje (np. brc) po to żeby być skazanym wyłącznie na 1 warsztat i w razie awarii jakiegoś podzespołu płacić za niego 3x więcej

0

Założyłem taką, jaką miałem w trzech pozostałych autach. I nigdy nie miałem z tą instalacją problemów. Nigdy też nie potrzebowałem wymieniać żadnego z podzespołów, bo nigdy się nic nie popsuło. Może miałem fart.

Instalacja zwracała się po około 11000km. Jedyne co, to tylko pilnować wymiany filtrów i przeglądów.

A czy BRC jest droga? Różnica była niewielka w stosunku do innych marek. A zakład mam praktycznie pod nosem i nie muszę jeździć i szukać. 

0

Najczęściej te instalacje działają, ale zdarzają się sytuacje że coś pada, a wtedy tanio nie jest

0

Kolego chudy150 moim zdaniem twoje posty i konto to jest kryptoreklama pewnego warsztatu z warszawskiej Pragi.

Warsztat ten ma to do siebie że na wszystkich możliwych forach forach zakłada konta i zadawane są pytania dlaczego pewna zagraniczna instalacja jest taka najlepsza

i że najlepiej montować na warszawskiej Pradze w warsztacie X X X.

Reklama niskich lotów nic nie wnosząca. A w dodatku ogłupiająca ludzi bo nie mówiąca do końca prawdy. tej części prawdy która nie jest wcale taka różowa  a w dodatku jest bolesna dla zagranicznej instalacji XXX i warsztatu X X X.

0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Tak. Zwłaszcza, że założyłem sobie konto zanim założyłem gaz. I przeglądałem forum, Czy na pewno się nadaje do tego silnika. I jakie są słabe punkty opla przed jago zakupem.

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.