Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

michal180980

DVD 800 NAVI aktualizacja mapy

Polecane posty

Witam moje pytanie czy jest możliwe zaktualizowanie nawigacji DVD 800 NAVI w Insigni ?

Posiadam wgraną orginalną mapę z 2009 roku i chcialem zaktualizować na najnowszą 2010-2011 poszedlem do serwisu Opla bo mam tam kolęgę dal mi orginalną płytkę ale niestety nie można jej wgrać , wogule jej nie czyta.

Czy ktoś już to robil jeśli tak proszę o opis w jaki sposob? W serwisie chlopaki mówią że się nie da , ale wiem z doświadczenia że najlepszymi fachowcami to oni nie są o CD 70 NAVI też mowili że nie da się na Polski zmienić i się zdziwili. Proszę o odpowiedz

Wg producenta map najnowsze mapy nadają się wyłącznie do insignii z roku modelowego 2011 (MY2011). Szczegóły tutaj:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

@knorski nie całkiem.Wychodzi na to ze dla modeli z lat 2009-2010 są inne mapy i dla 2010-2011 tez inne widocznie coś zmienili w radiach ale w obu wersjach są to najnowsze mapy jakie są dostępne.

Rozumiem że nie jest więc możliwe zaktualizowanie mojej nawigacji 2008/2009 do jakiej kolwiek nowszej wersji.

Według tego co piszą to oferowane mapy są najnowsze czyli nowsze od Twoich.Sa tylko dziwnie oznaczone.

kolega z Opla musi Ci dać wersje 2009-2010 bo tylko ta będzie u Ciebie działać.

Mimo ze będzie oznaczenie 2009-2010 to będą to mapy najnowsze.Nowsze od Twoich jeśli dostałeś je z Autem w 2009 roku.

Witam zdobyłem mapy navteq 2012/2013 sam nagrywałem 6GB

Wykasowałem poprzednią wersje z radia zainstalowałem jednakże nie było możliwości odczytu map z płyty która nagrałem. Po włożeniu płyty oryginalnej z 2009r na której nie miałem map polski wszystko smigało z plyty 2012/2013 wiec wszedłem w ustawienia i zainstalowałem do pamieci radia PL i D dziwna sytuacja ale teraz mam mapy 2012/2013 i wszystko smiga bez DVD

Pozdrawiam...

Edytowano przez wrocik

ja mialem nowa mape z insigni 2012 roku ,i wlozylem ja do siebie i tez byla d............a

Ale u mnie własnie działaja te ktore wgrałem tylko sam proces zainstalowania na radiu odbywał sie poporstu przy uzyciu starej płyty ale oryginalnej tak jakby ta ktora sciagałem tylklo zainstalowała mapy a oryginalna nie wazne z ktorego roku posredniczyła aby wgrac na radio dziwne ale esmiga bez problemu wszystko teraz....

tak to naprawde dziwne musze sprubowac to samo z orginalna plyta insigni z 2012 roku,powinno zadzialac na takiej samej zasadzie albo?

Witam.

Posiadam Opel Insignia rocznik 2009 z konsolą DVD800. Po aktualizacji NAVTEQ Europe - Opel DVD800 Version 2012-2013 system poprosił o DVD z mapami, których niestety nie mam (auto kupione w komisie). Na tym forum piszecie, że potrzebne są mapy z 2009 roku. Czy ktoś z forumowiczów dysponuje albo ma dostęp do oryginalnego DVD z mapą Europy sprzedawaną wraz z samochodem? Czy ktoś mógłby mi pomóc i np. odstąpić takie DVD lub udostępnić "kopię bezpieczeństwa"? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam Serdecznie - Andrzej

Gość maku16

Witaj,

właśnie zakupiłem Insignie 2008. Auto sprowadziłem osobiście z Niemiec, wszystko jest super oprócz NAVI. Na niemieckie drogi działa ale w Polsce już nie. Widzę, że chyba udało ci się rozwiązać niezłą zagadkę-masz aktualne mapy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

czy możesz mi jakoś pomóc, jestem z Poznania, a więc nie ma problemu abym podjechał do Obornik

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Maciej

793 823 703

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

WItam,

Jestem z wojewódzctwa łódzkiego. Zakupiłem właśnie Opla insignię z listopada 2008 z niemiec. Posiadam DVD 800 z mapami niemiec. Potrzebuje wgrać mapy polski lub europy. Bardzo proszę o pomoc.

Czeakm na info

przepraszam kolego, ale czytam to 20 raz i nie rozumiem. Czy mógłbyś napisać jeszcze raz o co chodzi? Znaki interpunkcyjne mile widziane.

Jak ktoś potrzebuje to posiadam płytkę z mapami 2014/15 do DVD 800 NAVI do MY 09/10 z dziesiątym znakiem w VIN 9/ lub A

jak coś pisać PW

Czy ktoś wie jak wyłączyć / ściszyć w tym radiu komunikaty o sytuacji na drodze? Nie wiem jak to się nazywa ale chodzi mi o to że np. jadąc i słuchając Radia Ska w momencie kiedy zaczynają mówić o ruchu na ulicach radio pogłaśnia mi się chyba na maxa i jest strasznie wnerwiające ryknięcie. Jak to cholerstwo wyciszyć?

Witam kolegę jestem nowym posiadaczem tej slicznotki, mam mapy stare at 2009, po win model 2010, jeśli może pan przysłać płytkę albo plik to się zrewanżuję

Henryk

Witam. Właśnie mam taką Insignię z 2009 roku, model 2010 VIN na dziesiątym miejscu z literką A. Byłbym Ci wdzięczny, jeżeli mógłbyś mi przesłać tą płytę. Proszę o kontakt.

ma ktoś płytkę pożyczyć ? zakupiłem Insygnie i brak polskich map

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> CD500

Edytowano przez admund

no i doczekaliśmy się nowych map 15/16 na 500/800

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

w polskich ASO pewnie jeszcze niedostępne

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez zubek

Do tego to mam starą płytę z mapami 2010 rok

witam tez mam taka prozbe wiec dołączam sie do kolegi o pomoc tak jak kolega mam insigne z 2010 r i nie mam tez orginalnej płyty dzieki

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.