Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
berrok

tarcze hamulcowe

Polecane posty

witam wszystkich

napiszcie proszę czy ktoś z was użytkowników opla insignii miał problemy z tarczami hamulcowymi. Ja już raz wymieniałem przy ok 23 tys powodem był drgania podczas hamowania i teraz dzieje się to samo. Tarcze w tym aucie krzywią się. Miał ktoś z was już taki problem?

powiem tak moj ojciec ma insignie i jak narazie nic sie z tarczami nie dzieje

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> czasem nia jezdze, ale nic nie zauwazylem. Moze ma jeszcze za maly przebieg i dlatego nic nie czuc

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witaj,

Mój kolega ma nową Insignię, salon PL. Kupiona w grudniu, do dziś zrobił nią 26000. Tarczę biją, czasami piszczą i są przepalone. Chciałbym zauważyć, że nie były katowane, a raczej normalnie użytkowane. Zgłaszałeś to do ASO? Mój kolega zgłosi to przy pierwszym przeglądzie, który jest na 30000.

Pzdr.

Witam ja mam tez insignie juz 47 tys.i nic sie nie dzieje,ale slyszalem o tym nie jestem pewny ale obilo mi sie o klocki hamulcowe ze w niektorych modelach byl taki problem ze sa za twarde albo cos.Sprawdz tarcze i zobacz czy nie ma na nich glebokich rys

Dzisiaj miałem okazje przejechać się Astrą 4 zastępczym autem mojego Ojca i powiem tak. Ma przebieg dopiero 20 tyś, a tarcze tak biją, że się nie da kierownicy utrzymać :38: . Wychodzi na to, że mają jakiegoś ciulatego producenta tarcz do nowych aut Opla.

Tarcze na pierwszy montaz chyba rzeczywiscie zbyt dobre nie sa. A najgorsze, ze w Insignii nie ma nawet czujnikow zuzycia klockow i nie majac tego swiadomosci, mozna zbyt dlugo przejezdzic klocki i przegrzac tarcze. Taka nieprzyjemnosc mnie niestety spotkala.

Fabryczne tarcze(przód i tył) w Isi 20 CDTI po 79000 km -wraz z drugim kompletem klocków trafiły na złom.

Mechanicy założyli nowe -takie jakie były pod reką bo na jakieś specjały nie było czasu i tu spotkała ich i mnie niespodzianka -auto hamuje jak zyletka ,ale przy mocnym naciskaniu na hamulec pedał łagodnie daje docisnać sie do podłogi.

Sugestia mechaników- padła pompa hamulcowa .Czy maja rację?

Edytowano przez drano

To norma chyba, jak u mnie dociskam powoli hamulec to też do podłogi go wcisne, moja vc też tak miała

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...