Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Followers 0
roger83

uszczelka pod glowica

8 posts in this topic

witam

ile bedzie kosztowac wymiana uszczelki pod glowica vectra b 1,8 16v dzieki

0

samemu czy w warsztacie? samemu ok 100,w warsztacie ok 300,zależy co trzeba bedzie jeszcze przy okazji zrobić.

0

Jak zrobisz porządnie za 100 to swoją Ci podprowadzę i dam drugą za robotę.

Uszczelka głowicy 80 zł uszczelki kolektorów 60-80, kpl szpilek ok 70-100 zł, planowanie głowicy 100-200 zł, olej, płyn chłodzący, plus robocizna warsztatu

0

ja podałem koszt samej uszczelki z robocizną. a nie zawsze trzeba mieniać szpilki i inne uszczelki i planować głowice,zależy z jakiej przyczyny się ją mienia.

0

Please login or register to see this quote.

a chciałbyś założyć głowicę bez planowania?? bo ja nie, zresztą tak jak Jarek pisze.....

Uszczelka głowicy 80 zł uszczelki kolektorów 60-80, kpl szpilek ok 70-100 zł, planowanie głowicy 100-200 zł, olej, płyn chłodzący - to koszta części, reszta to robocizna.

I pamiętaj jak juz masz ściągniętą głowicę to poskładaj to porzadnie a nie rób fuszerki.......

0

Pierwsza zasada, nie powinno się zakładać starych szpilek, są już zmęczone!!!! przez co nie będą tak dobrze trzymać.

Planowanie również jest niezbędne, nigdy głowica nie ułoży się tak samo jak z poprzednią uszczelką, powstają odchylenia/naprężenia. Dodatkowo po uszkodzonej uszczelce zawsze masz male wżery które trzeba usunąć tak aby wszędzie przyleganie było równomierne.

0

Podczepię się do tematu a więc..

Mam tez do wymiany uszczelke, ucieka mi płyn chłodniczy i to w dosc obfitych ilosciach zalezy jak jezdze i ile kilometrow robie..

Do tego kiedy troche przypałuje ( w miare mozliwosci - 1,6 16v ) i zatrzymam sie to widze ze cos sie kopci pod maska..

Czy ktos moze z okolic Bydgoszczy zajął by sie tą moją Vikusią oczywiscie z sercem i za rozsądne pieniadze?

Dzieki i pozdro.

0