Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

53 tyś km--OKAZJA

Recommended Posts

Witam,

Zamierzam zmienić autko na trochę młodsze i natrafiłem na ogłoszenie:

http://moto.allegro.pl/ladna-z-niemiec-bezwypadkowa-53-tys-km-okazja-i1439787652.html

Co sądzicie o tej "okazji" :) przebieg 53kkm możliwy ?

Czy może spotkaliście się już z tym ogłoszeniem ?

Gdzie ewentualnie w pobliżu Pruszkowa/Warszawa sprawdzę to autko ?

Dziękuje za pomocne informację i uwagi.

Pozdrawiam

michal

Słabo wyposażona. Błędy w opisie.

Nie ma klimatronika i 10 poduszek.

Jak na Diesla z Niemiec to przebieg raczej niemożliwy, jeżeli auto byłoby z Polskiego salonu to można by jeszcze dokładnie sprawdzić przebieg.

No i zdjęcia pokazujące wszystko i nic ;)

Taki przebieg jest możliwy ale pierwsza rzecz o którą możesz zapytać sprzedającego to książka serwisowa jest niemożliwą rzeczą żeby takie Auto w Niemczech jej nie posiadało albo sprzedający jej nie oddal lub była nie wypełniona.Z niemieckiego salonu sprawdzisz tak samo przebieg jak z polskiego.

Klima-troniku brak jak pisał kolega wyżej.Poduszki stary przekręt.

Przebieg oczywiście możliwy. Sąsiad ma ponad dziesięcioletnią Ładę 2110 z przebiegiem 11 tkm :D Ale regularnie dba by pochodziła w garażu :D

W Wawie pełno ASO. Jak kupowałem to od ręki mieli termin w nexteam. 380zł - 1,5h. Jestem zadowolony. Niedopatrzyli się do wymiany termostatu, silniczka zamykania obiegu powietrza w kabinie.

Dodano:

Możesz też "potwierdzić" przebieg po częściach eksploatacyjnych: opony z pierwszego montażu (nie pamiętam czy GoodYear NCT5) i tarcze też wyglądające na 5 lat. Ale jak napisał Rafalg, nie za taką kasę. Ogłoszenie 1800 wyświetleń w Wawie i nikt jeszcze nie kupił??

Edited by Pieniek

przebieg jest możliwy, jak sprzedający pisze że serwisowany to pytaj o książkę serwisową.

mój focus 2004r. ma przebieg prawie 70tkm. :D a przez caly okres gwarancji ma tylko dwa wpisy w książkę. :D:D

Taki przebieg jest możliwy ale pierwsza rzecz o którą możesz zapytać sprzedającego to książka serwisowa jest niemożliwą rzeczą żeby takie Auto w Niemczech jej nie posiadało albo sprzedający jej nie oddal lub była nie wypełniona.Z niemieckiego salonu sprawdzisz tak samo przebieg jak z polskiego.

Klima-troniku brak jak pisał kolega wyżej.Poduszki stary przekręt.

a jak sprawdzić DE z pozycji Warszawskiej?

a jak sprawdzić DE z pozycji Warszawskiej?

jezeli jest jak pisze sprzedajacy ze ma ksiazke serwisowa to po pieczatkach latwo bedzie ogarnac historie auta

w kazdym ASO

Za mojego zwierza zapłaciłem prawie dokładnie rok temu 5,5 tys. € (22 tys zł. 2005r. 135 tys.km) wiec adekwatnie oferowane Auto może tez tyle dzisiaj kosztować.+ koszty + zysk sprzedającego = 30tys. zł. Przebieg jest niski dlatego trzeba sprawdzić dokładnie.Ale takie stwierdzenie z góry na odległość ze to przekręt jest dla mnie :joopi:

Zwróćcie uwagę na zgrywanie się klapy bagażnika względem zderzaka. Zdjęcie przedostatnie (prawa strona zderzaka względem lewej) i zdjęcie drugie (obie części lampy - raczej to one nie schodzą się za równo :) ).

Ja w taki przebieg nigdy nie uwierzę. Niemiec kupił diesla 150 KM żeby stało :lauh: :lauh: ŻART :)

Jakby to jeszcze było z28net to można by się zastanawiać. Ja w z19dth 5 lat 60 tyś km w życiu nie uwierzę. Nawet jak opcomem wyjdzie z ECU że przebieg się zgadza to sam na własne oczy widziałem że opcom podaje ok a faktycznie jest więcej. Są magicy co już sobie ze wszystkim poradzili. No i cena :)

Koledzy,

Dziękuje za podpowiedzi i inforamcję jeśli będziecie mieli jeszcze jakies sugestię proszę piszcie.

XNR dzięki za podpowiedz napisze do k4syx może znajdzie chwilę na ogledziny autka.

Pozdrowienia i miłego zblizającego się weekendu.

1. Na pieczątkach z serwisu w De jest numer telefonu. Zadzwonić spytać.

2. Zadzwonić do Opla w PL. i również potwierdzić historie Auta. Numer telefonu jest na Forum.

@ ozzy w nowy rok miałem przygodę przy cofaniu kontakt z drzewem poszła lampa a zderzak tez się lekko przesunął i wyglądało podobnie jak na zdjęciu.

Czytając Wasze opinie w podobnych tematach zawsze jest negatywnie i odradzacie.Zamiast pisać na co np. zwrócić uwagę przy sprawdzaniu jak sprawdzać wypisujecie rzeczy , które są przypuszczeniami na nie sprawdzonym gruncie.Tylko czekać aż jakiś sprzedający kiedyś przeczyta takie opinie i oskarży o szkalowanie. Przynajmniej tak się powinno stać . W jaki sposób kupiliście swoje Auta? Na pewno nie pytaliście o nie na Forum bo wydało by się ze to kompletny schrott.

To tyle z innego punktu widzenia. :woot:

PS. ja robie 25 tys. rocznie.Kolega Touranem 12-15 Tys. rocznie.Inny Octavia 15 tys.rocznie.Chodzi o Diesle oczywiście.

Wszystko się to dzieje w Niemczech.Wiec jednak takie przebiegi są możliwe.No chyba ze ktoś powie ze nie. :lauh:

Edited by Ireneusz3901

Pewnie, ze mozliwe ! Moj jest wlasnie z 2006 i przekroczylem niedawno magiczna bariere 50 tys :) Kilka kilometrow dziennie i taki jest wlasnie przebieg ;)

oczywiscie jest możliwe zrobić 50 tys. przez prawie 5 lat , tylko pytanie po co ktos kupował diesla ? przebieg trzeba sprawdzic na wszelakie sposoby żeby mieć 200% pewności że oryginał ,no i czy nie był walony

oczywiscie ze niemiec moze robic dieslem 10tys rocznie ale nie odda takiefgo auta za grosze

No to jeszcze wywodzik.

Mianowicie jeśli np. padł CIM w Niemczech zażądali 1000€

Jeśli trzeba zrobić duży przegląd z wymiana rozrządu 1000€ chyba nie starczy.

Jeśli coś tam stuka w zawieszeniu itp.stłuczona szyba,dwie rysy serwis chce kolejne 1000€.

Wtedy Niemiec odda Auto zamiast za 8 za 6 tys. i jeszcze się cieszy bo zaoszczędził 1 tys. a sobie weźmie nowe.

Takich przypadkow szukam dla siebie i własnie takich Aut Wam życzę bo to sa okazje. :yahoo:

Inna sprawa ze do Polski trafiają rożne przypadki ale z tymi dzwonami to już się przestało opłacać wiec teraz na ogól chodzi o Kilometry.No ale to da się prawie zawsze sprawdzić.

Edited by Ireneusz3901

Co tu dużo gadać. Należy podjechać i sprawdzić auto.

Zgranie tych tylnych elementów (klapa, zderzak) nie jest oryginalne. Temu się trzeba poważnie przyjrzeć.

Tak, jak ktoś wyżej zauważył, elementy zawieszenia + eksploatacyjne po takim przebiegu powinny być, jak nowe.

Przebieg jest tak bardzo realny w tej VC (według mnie oczywiście), jak przebieg w większości VB w klubie czyli między 140 tyś a 180 tyś i wynik ten jest niezmienny od 4 lat :P

Kalixt, ale Ty nie masz Z19DTH z Niemiec :P

Viki jak viki, bez klimatronika, bez xenonów, pewnie bez elektryki na tyle, zwykłe fotele. Cena jest bez opłat więc też nie taka niska. Co do przebiegu to trzeba zweryfikować, ale jak już większość pisało - możliwy. Bez oglądania na żywo to jest jak wróżenie ze szklanej kuli.

Najbardziej mnie rozbrajają hasła typu "w aucie nigdy nie było palone" Odbieram to jako typową kosmetykę dopieszczania sprzedaży auta z kolejnej ręki." Auto absolutnie bez wkładu finansowego" - wyjdzie w praniu

"Stan techniczny i wizualny WZOROWY" - oglądając w TV perypetie ludzi to nawet z salonu samochody wyjeżdżają z bagażem doświadczeń :lol:

Ale cóż wolny rynek i każdemu wolno pisać wszytko i czekać na potencjalnego kupca.

Najbardziej mnie rozbrajają hasła typu "w aucie nigdy nie było palone" Odbieram to jako typową kosmetykę dopieszczania sprzedaży auta z kolejnej ręki." Auto absolutnie bez wkładu finansowego" - wyjdzie w praniu

"Stan techniczny i wizualny WZOROWY" - oglądając w TV perypetie ludzi to nawet z salonu samochody wyjeżdżają z bagażem doświadczeń :lol:

Ale cóż wolny rynek i każdemu wolno pisać wszytko i czekać na potencjalnego kupca.

racja 100 procentowa , mnie tez bawią takie bzdury lauh.gif, handlarz przejedzie 400 czy 600km (wracając autem z zachodu do Polski) i na tej podstawie twierdzie NIE WYMAGA WKŁADU FINANSOWEGO leze.gif

Witajcie,

Jestem po oględzinach chociaż nie jestem znawcą ale te auto jakoś mnie niczym nie przekonało a jak podniosłem maskę to... ale o tym za chwile , co zauważyłem i co było dla mnie jako laika Viki C dziwne:

- przedni zderzak na wysokości tablic ( nad nią ) dziwne smugi tak jakby auto się o coś oparło.

- spasowania drzwi,klap, maski na moje oko ok ale wszystko można zrobić, nie znalazłem żadnych odprysków, obić ale wiemy jak dziś była pogoda.

- umawiam się ze sprzedawcą pytam się o książkę serwisową a on ze nie ma ma w domu, to pytam się czy może ją dostarczyć, przesłać itp ? a on po co przecież Vin mam :) na aucie. Mówię, że zadzwonię do ASO które te auto robiło i porozmawiam na jego temat. Sprzedawca, że tutaj mogę sprawdzić jest europejska baza a w Niemczech i tak mi nie podadzą :rolleyes: wiec myśl sobie ok :)

- otwieram maskę patrze a tam: wszystkie obejmy, śruby, nakrętki czyli wszytko co może być rude to jest :21: , wiec pytam z jakiego rejonu auto po kilku sekundach z północy :)

W mojej ocenie z autem było coś nie tak prawdopodobnie popowodziowe :( zaznaczam, że jest to tylko moja ocena i nie powinna mieć wpływu na innych kupujących.

Dodam tylko, że w mojej viki z 2001 obejmy, śruby, nakrętki inne metalowe cuda są w lepszym stanie.

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi a na wieczór :piwoj:

Pozdrawiam

michał

Witajcie,

Jestem po oględzinach chociaż nie jestem znawcą ale te auto jakoś mnie niczym nie przekonało a jak podniosłem maskę to... ale o tym za chwile , co zauważyłem i co było dla mnie jako laika Viki C dziwne:

- przedni zderzak na wysokości tablic ( nad nią ) dziwne smugi tak jakby auto się o coś oparło.

- spasowania drzwi,klap, maski na moje oko ok ale wszystko można zrobić, nie znalazłem żadnych odprysków, obić ale wiemy jak dziś była pogoda.

- umawiam się ze sprzedawcą pytam się o książkę serwisową a on ze nie ma ma w domu, to pytam się czy może ją dostarczyć, przesłać itp ? a on po co przecież Vin mam :) na aucie. Mówię, że zadzwonię do ASO które te auto robiło i porozmawiam na jego temat. Sprzedawca, że tutaj mogę sprawdzić jest europejska baza a w Niemczech i tak mi nie podadzą :rolleyes: wiec myśl sobie ok :)

- otwieram maskę patrze a tam: wszystkie obejmy, śruby, nakrętki czyli wszytko co może być rude to jest :21: , wiec pytam z jakiego rejonu auto po kilku sekundach z północy :)

W mojej ocenie z autem było coś nie tak prawdopodobnie popowodziowe :( zaznaczam, że jest to tylko moja ocena i nie powinna mieć wpływu na innych kupujących.

Dodam tylko, że w mojej viki z 2001 obejmy, śruby, nakrętki inne metalowe cuda są w lepszym stanie.

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi a na wieczór :piwoj:

Pozdrawiam

michał

tyle sie wałkuje na forum , że okazji nie ma , nikt nie sprzeda dobrego auta za gówniane pieniądze dobre auto kosztuje kilka tysięcy drożej niż średnia cena rynkowa, a handlarze w swoich ogłoszeniach pisza takie głupoty że tylko tam jechac i klaps.gif, przykłady niektórych głupot masz w powyższym poście.

Guest maly89nm

A mnie w czwartek rozbawiło 1 ogłoszenie Audi A4 ,, auto w idealnym stanie" faktycznie w idealnym stanie do szrotu nigdy nie widziałem więcej taśmy na budzie niż lakieru fabrycznego. Chociaż muszę przyznać taśma pod kolorek dobrana że się wtapiała eheh.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP