Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra B - Warto?

Recommended Posts

nie bylo silnika tdi w oplu :lauh: znów jakiś handlarek doinformowany.

Cen a mi sie widzi duża za nia,za te kase mozna poszukac czegoś ładniejszego i lepiej wyposazonego.

Spora cena, biedna dość a poza tym silniki 2.0 nie cieszą się chyba zbyt dobrą opinią

Kto Ci tak powiedział? :D ja tam chwale :) aby pompa była w miare i jazdaaa :)

co do w/w egzemplarza odpuść sobie :) za 14 000 można dorwać w skórach itp :) tu nawet kompa czy climatronica nie ma. :dash:

Edited by Grodek

Kto Ci tak powiedział? biggrin.gif ja tam chwale smile.gif aby pompa była w miare i jazdaaa smile.gif

Grodek, tak czytałem, że najlepiej szukac 2.2 a 2.0 odpuszczać :)

Pewnie że nie tyczy się to każdego w/w silnika ;)

Grodek, tak czytałem, że najlepiej szukac 2.2 a 2.0 odpuszczać :)

Pewnie że nie tyczy się to każdego w/w silnika ;)

Gdzie Ty to wyczytałeś? 20DTI to bardzo dobry silnik. a co do tego egzemplarze to nie wiem co gośc ma na myśli pisząc "komputer" bo na pewno nie ma MIDa.

Gdzie Ty to wyczytałeś? 20DTI to bardzo dobry silnik. a co do tego egzemplarze to nie wiem co gośc ma na myśli pisząc "komputer" bo na pewno nie ma MIDa.

pewnie daje gratis jakas stara stacjonarke :lauh:

moze inaczej zeby rozwiac klotnie

2.0 dti to dobry silnik ale potrafi byc awaryjny - zreszta jak wszystkie ;)

szczegolna uwage trzeba zwracac na pompe ktora pada w tych silnikach (w 2.2 takze ;) )

co do tego konkretnie modelu to zastanowilbym sie bardzo bo cena jak na takie wyposazenie troche za wysoka

no wlasnie i to jest polska mentalosc, a moze to jedna z niewielu vectr w dieslu ktora ma prawdziwy przebieg i stan jest naprawde dobry, niech ktos obejrzy i dopiero sie wypowiada co do ceny

zgadzam sie dlatego nie poruszylem tematu o przebiegu ;)

sam wiesz Rafał ze trafic auto w dobrej cenie i z dobrym wyposazeniem to na dzien dzisiejszy nie lada sztuka ;)

Co do ceny to właściciel proponuje mi 12.500. Także myśle że nie jest to zbyt duża kwota.

Co do silnika 2.0

Aktualnie mam Vectre B FL -00r. Sedan z silniczkiem X20DTL

Po zakupie jej prawie 3 lata temu musiałem zainwestować w sterownik pompy, lecz do dnia dzisiejszego (po zrobieniu 62000km) jestem z niej zadowolony. Osiagi nie są zbyt wysokie ale odpukać przez te dwa lata wymieniłem jedynie tylko amortyzatory i przeguby z przodu oraz oczywiście filtry i oleje. Prawie 3 lata temu kosztowała mnie te 18 tys + 2 tys(za sterownik) lecz było warto doinwestować.

Jeżeli slinik będzie niezużyty zbytnio to każdy 1.7 2.0 czy 2.2 będzie chwalony przez włąściciela.

Edited by Viki_B

Może i warto. Sprawdź czy ma zmieniarkę CD bo gość pisze "radio / CD" a tam jest kaseciak, więc powinna być zmieniarka CD.

• 6 years later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP