Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Żarówki led mijania itd...

Timo>>>VIKI
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym poznać opinie o tym http://allegro.pl/zarowka-h7-h4-hp-led-dystrybutor-zarowek-led-i1431575088.html

miałem do czynienie z ledami do reflektorów , ale nie takie jak te, tamte mocno świeciły, ale nie oświetlały drogi te są całkiem inne jak myślicie będą lepsze ??

Edited by Timo>>>VIKI

Odpuść sobie ledy na światła mijania, światło marne, do tego wątpliwa homologacja. Jeżeli chcesz mieć barwę białą kup Philipsa BlueVision.

Słuchaj, takie wynalazki fajnie wyglądają na wiejskiej furze

Poza "wyglądem" nic nie daja

Odradzałbym takie cuda, bo w razie stłuczki, jesli ktos będzie kumaty poda że jechałes na wynalazkach, oślepiłeś go lub źle widziałes i prawdopodobnie przez brak homologacji winę masz na siebie

wtedy może Twój ubezpieczyciel zwrócic się do Ciebie o zwrot kosztów odszkodowania wypłaconego z Twojego OC

Naprawde wiele jest dobrych żarówek z homologacją, które świeca a nie wyglądają

to nie miało fajnie wyglądać to miałem dobrze świecić bo właśnie w gazecie o tym pisze że bardzo dobrze świecą i nie oslepiają

Pracowałem kiedyś w Agencji Prasowej i jeżeli nie wiesz to Ci podpowiem :) W gazecie istnieje coś takiego jak "artykuł sponsorowany" gdzie produkt jest zachwalany itp. za "drobną opłatą" :D

W tym przypadku bym stwierdził jaka cena, taki produkt. Skoro to taka innowacja to z ekonomicznego punktu widzenia powinna być na starcie droższa (bo nowsza=lepsza), a odnieś to do ceny porządnego kompletu żarówek i wynik nasuwa się sam. Oczywiście sam nie używałem czegoś takiego, więc nie jestem obiektywny, ale ja bym się nie zdecydował.

Nie zauważyłem że 45 zł/szt, a nie komplet, ale to i tak cena jak za komplet blue vision na allegro, a jeśli by były takie super to kosztowały by ze 150. Myślę że tyle byłbym w stanie dać za dobrej jakości oświetlenie.

Edited by erixon

polecam te żarówki, zresztą nie tylko ja bo sam tutaj info o nich wykopałem. Jakością nie odbiegają od markowych a cena dużo korzystniejsza. I co najważniejsze nie przepalają się tak jak BV .

http://allegro.pl/zarowki-zarowka-tungsram-h7-megalight-90-i1438667586.html

Wcześniej pisałem o philipsach bluevision, jednak od kilku lat jeżdżę na tungsramach, które są porównywalne jakościowo i o połowę tańsze.

Barwa biała - Philips BlueVision, Tungsram Megalight Ultra + 90%

Normalny odcień żarówki - Philips VisionPlus, Tungsram Megalight Plus 50% (używam tych i jestem zadowolony, wg mnie jaśniejsze od philipsów vp)

Zostań przy philipsach mają na pewno dłuższą żywotność ;)

Ja bym zaproponował jakieś z serii bluevision, droższe ale jak najbardziej warte swojej ceny.

Jak zawsze zdania są podzielone, ja również polecam Tungsramy Megalight +90% dobra jakość za rozsądną cenę ;)

Ja używam Philips Blue Vision, polecam, nie dość że lepiej widać, to jeszcze ładnie wygląda, wizualni nie postarzają auto żółtym światłem.