Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra C benzyna czy diesel?

Guest romator
 Share

Recommended Posts

Guest romator

Witam!!! Zastanawiam sie nad kupnem vectry C i mam takie pytanie. Co drodzy forumowicze bardziej polecacie benzynke 1.8 122 km czy dieselka 1.9 120 km ???Czy w silniku 1.8 mozna bez problemu zalozyc instalacje LPG ??? kazda cenna wskazowka na pewno mi pomoze :) i z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi:) Pozdrawiam.

Witam!!! Zastanawiam sie nad kupnem vectry C i mam takie pytanie. Co drodzy forumowicze bardziej polecacie benzynke 1.8 122 km czy dieselka 1.9 120 km ???Czy w silniku 1.8 mozna bez problemu zalozyc instalacje LPG ??? kazda cenna wskazowka na pewno mi pomoze :) i z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi:) Pozdrawiam.

wszystko zalezy ile bedziesz jezdzil i gdzie (trasa,miasto) sa gdzies na forum,podobne tematy :)

Witam!!! 1.8 122 km czy dieselka 1.9 120 km ???

benzynke podajesz z modelów przedliftowych a diesla z polifta wiec napisz może w jaki rocznik i przedział czasowy strzelasz. a to czy kupić diesla czy benzyne to już twoje indywidualne upodobania - włascicel diesla bedzie zachwalał diesla a benzynowiec benzyne a jeszcze inny majac lpg bedzie wychwalał pod niebiosy gaz, jaka eksploatacja auta z nim jest tania...dlatego nigdy nie dostaniesz obiektywnej odpowiedzi...

Guest romator

Chcialbym zakupic autko w przediale 2003-2005 rok. Wlasnie do tej pory mialem dieselka i co chwile musialem cos robic przy nim i byly to dosc powazne usterki. Autko bede uzytkowal codziennie dojezdzajac do pracy (15 kilometrow w jedna strone). Nie mieszkam w miescie wiec korki mi nie straszne ;). Od czasu do czasu w dluzsza trase tez sie wybieram(1-2 razy w miesiacu) Myslalem jeszcze nad silnikiem 2.2 w benzynie 147 km. Znajomy ma taki od 3 miesiecy zagazowal i na razie nie narzeka. Powiem szczerze ze troche obawiam sie diesla bo koszta w razie awarii sa dosc spore, dlatego rozmyslam nad benzyna+gaz.

Miałem podobny dylemat prawie rok temu, tylko że Vectry nie brałem w ogóle pod uwagę. Przypadkiem wyszło, że znajomy sprzedaje VC 2007 1,8 kombi, bo skończył mu się leasing i zmienia auto. Miałem do wyboru - dołożyć trochę kasy i kupić w bardzo dobrej cenie VC benzynę z 2007 roku z realnym przebiegiem ok 80tys albo patrzeć nadal na diesle w podobnej cenie z niewiadomą historią.

Kupiłem benzynę i nie żałuję. Początkowo myślałem o zagazowaniu (teraz w kwietniu kończy mi się rozszerzona gwarancja), ale po lekturze tej strony http://gigavolt.eu/Cars/Astra_H/LPG/English/LPG_conversion.html mi przeszło - nie jeżdżę aż tyle, żeby szybko mi się zwróciła instalacja i może remont głowicy.

benzynke podajesz z modelów przedliftowych a diesla z polifta wiec napisz może w jaki rocznik

bzdura

Z19DT, Z19DTH były już montowane w wersjach przedliftowych

bzdura

Z19DT, Z19DTH były już montowane w wersjach przedliftowych

ja wiem czy to taka kompletna bzdura, zarowno ty jak i ja nie mamy po części racji a mianowicie to nie napisaliśmy wszystkiego dokładnie. ja napisałem, że były po lifcie a faktycznie one troche wczesniej były montowane a ty znowu napisałeś ze przed liftem tez były ale nie dopisałes że nie we wszystkich latach :D

Edited by przemty

Myslalem jeszcze nad silnikiem 2.2 w benzynie 147 km. Znajomy ma taki od 3 miesiecy zagazowal i na razie nie narzeka. Powiem szczerze ze troche obawiam sie diesla bo koszta w razie awarii sa dosc spore, dlatego rozmyslam nad benzyna+gaz.

ja mam ten silnik i zagazowalem go po 2 miesiacach aby upewnic sie ze silnik jest w miare zdrowy :rolleyes:

obecnie gaz aw aucie siedzi 1,5 roku i z autem nic sie nie dzieje :tancze:

• 6 years later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP