Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Zakup auta firmowego.

Recommended Posts

Na gratka.pl znalazłem stronę Orbisu gdzie sprzedaje mnóstwo aut szczególnie opli. Auta z roczników 2005 i wzwyż. I tak zastanawiam się czy opłca sie kupować takie auto firmowe (podejrzewam, że wszystkie sa ich)? Nie chodzi mi o kwestie finansowe ale o to czy takie auta sa dobrze serwisowane i czy w przebiegi można wierzyć? jaka jest Wasza opinia. A tu odsyłacz http://orbistranspor...l-c_1-f-sr.html

Edited by przemty

Przebiegi raczej prawdziwe. Takiej floty nikt by nie chcał kręcić. Auta pewnie serwisowane ale... gołe i wytrzęsione po polskich dróżkach. Wiadomo jak dbają o auto przedstawiciele handlowi (można trafić wyjątek). Ceny raczej przystępne ale to ze względu na to co powyżej napisałem. Opisy "pełna opcja" raczej nic nie maja wspólnego z rzeczywistością. Raczej należałoby napisać "podstawowa wersja".

PS. luknąłem tylko na kilka VC.

Edited by zubek73

miałem focusa II z 2007 roku auto miało dwa lata stan licznika 120 tys , samochód wygladał i jeżdził jak nowy jeśli bezpośrednio kupisz od firmy to licznik bedzie prawdziwy ,

a mnie wpadłą w oko ta: http://orbistransport.gratka.pl/ogl/12353811.html

Nie taki golasek, silnik cudeńko, przebieg nieduży i ogółem łaaadnie ; )

A co on ma niby z "nie golaska" poza klimatronikiem? Silnika w wyposażenie nie liczę :)

Jest tam jeszcze jedno Cosmo w półskórach.

Reszta to wersje bardzo podstawowe. Czasami się trafi przypadkiem klimatronik :)

a mnie wpadłą w oko ta: http://orbistransport.gratka.pl/ogl/12353811.html

Nie taki golasek, silnik cudeńko, przebieg nieduży i ogółem łaaadnie ; )

z tym silnikiem to pewnie przedstawiciel handlowy (taki statystyczny przedstawiciel) nie jeździł, bo i przebieg za mały i jak widomo benzynka to utrzymanie drozsze

Ze służbówkami to jest różnie. Raczej samochody są servisowane, wiem jak to wygląda u mnie w pracy, za nie dopilnowanie jakiegokolwiek przeglądu kara pieniężna. Przebieg jest taki jaki jest , jedynie pozostaje fakt kto nim jeżdził. Ja swoją Toyotke szanuje jak swoją, ale są tacy ktorzy maja to gdzieś , nie zwracaja uwagi na dziury bo to nie ich auto.

Propozycje może i ciekawe, ale ciężko powiedzieć jak one były eksploatowane. Wiadomo Orbis ma kłopoty i powoli kończy działalność. W zasadzie ciężko powiedzieć jak taki samochód był eksploatowany. czasem się trafi na egzemplarz po kimś kto ma wpojone podstawowe zasady i użytkuje go jakby to była jego własność, czyli należycie. Ale to rzadkość, co widać na Polskich drogach. Większość takich pojazdów widziała wiele i z tego powodu nie są już tak atrakcyjne. Ale nie ma się co martwić władza myśli jak ukrócić ten proceder. Ja osobiście proponuje wyznaczyć leśne dukty wzdłuż tras bo i tak większość użytkowników aut służbowych nie czeka grzecznie w korku tylko za.....a poboczem po dziurach. Ależ to odwaga i szpan.

I właśnie z tych powodów odpuszczam takie samochody.

Edited by Sebastian CH

Pracowałem swojego czasu w dużej firmie tytononiwej w dzale floty i mogę powiedzieć że samochody po handlowcach są zajechane chyba że taki handlowiec ma prawo pierwokupu tego auta to troche bardziej szanuje auto, co innego kadra wyższego szczebla oni raczej zawsze wykupowali swoje auta , (oczywiście mają auta wyższej klasy i lepiej wyposażone niż zwykły handlowiec)więc jak chcecie kupować auta firmowe to tylko od znajomego handlowca lub kadry wyższego szczebla

A co on ma niby z "nie golaska" poza klimatronikiem? Silnika w wyposażenie nie liczę :)

Tempomat,

wydaje się, że elektryczne szyby z tyłu. Nie jest wcale źle.

Wiadomo Orbis ma kłopoty i powoli kończy działalność.

Nie orbis, tylko orbis travel. Akcje orbisu rok temu jak i teraz mają mniej więcej tę samą cenę. Nie ma trendów spadkowych itd. Jest podobna nazwa, ale to co innego.

Tempomat,

wydaje się, że elektryczne szyby z tyłu. Nie jest wcale źle.

Proszę, tempomat to standard, a jego dołożenie to koszt 100zł :P

Ale zły nie jest, tylko ten flotowy kolor.. :unsure:

Podepnę sie do tematu z drugim pytaniem żeby nie zakładac nowych wątków.

Przeglądając portale typu otomoto, allegro coraz częściej trafiam na oferty VC 1,8 z roczników 2005-2006 które wystawiane ą za 26000-28000 zł. Czy taka cena za ten rocznik nie jest za niska?

Wiem, że każde auto może inaczej kosztowac ale czy średnia cena tych aut nie jest nieco wyższa?

Edited by przemty

• 6 years later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP