Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

el szyby

krystian30l
 Share

Recommended Posts

witam mam pytanie odnośnie silniczka i pancerzyka z linka otwierania szyb mam taki problem zamarzła mi szyba od kierowcy i jakoś się udało otworzyć ale był już problem z zamknięciem i okazało się ze ten pancerzyk z linka który nachodzi na silnik przerwał się pancerzyk z tej linki. nie umiałem nigdzie dostać takowego wiec mam pytanie czy gdy załatwię taki mechanizm ze strony pasażera będzie pasował czy ma to jakieś znaczenie na której stronie on jest

Witam!Ale tam żadnej linki niema chyba że masz elektryke z allegro tzw.uniwersalną jaką dokładaną.

mam stalowa linkę w plastikowym pancerzu jak będę miał jakiś dzień wolnego zrobię foto a jeśli to taki uniwersal to czy da rade przełożyć z innego i czy strona ma znaczenie

Nie mam pojęcia nie miałem do czynienia z czymś takim widziałem coś takiego na allegro ale kupować cały zestaw to bez sensu to lepiej by wyszło orginał kupić.

Dokładnie ! Z oryginałem nie ma takiego problemu. Może to jakiś zamienny, uniwersalny zestaw ?

• 3 weeks later...