Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymienione klocki z tyłu, metaliczny dźwięk

adamski1416
 Share

Recommended Posts

witam wszystkch

ostatnio wymenilem klocki z tyłu i po wyjechaniu z warsztatu gdy hamowalem slychac bylo metaliczny dzwiek,

mysle sobie ok to normalne bo musza sie dotrzec, z lewej strony jest ok nie ma zadnych odglosow ale z prawej nadal jak by nic.

nie dziwowal bym sie gdyby ne fakt ze zrobilem juz przeszlo 2000km.

bede musial w poniedzialek sciągnąć kolo i zobaczyć jak to wyglada z bliska.

normalnie jajca

uśmiałem się co niemiara.

kolesie w warsztacie założyli odwrotnie klocek hamulcowy i z tąd ten metaliczny dzwięk.

odradzam "Opony Express". Sprzedaż opon. Specjalistyczny serwis ogumieniahttp://maps.google.com/?cid=10435304995606963897s=5123624733113107521

www.oponyexpress.pl - Dobrzecka 77/81, Kalisz

dzeki nim bede maial teraz wydatek w postaci wymiany tarcz i klocków.

poprostu suuuuper.

nigdy w zyciu tak się ne usmalem jak to zobaczylem

materiał cierny na zewnątrz a metalem do tarczy

Oj źle napisałem, dokładnie o to mi chodziło.

No to już trzeb być wybitnie inteligentnym, żeby je tak założyć :dash:

Jedź do nich niech sami płacą za wymianę tarcz i klocków. Skoro nie umieli założyć to niech pokutują.

Ja bym im nie odpuścił :klaps:

Oj źle napisałem, dokładnie o to mi chodziło.

No to już trzeb być wybitnie inteligentnym, żeby je tak założyć :dash:

Jedź do nich niech sami płacą za wymianę tarcz i klocków. Skoro nie umieli założyć to niech pokutują.

Ja bym im nie odpuścił :klaps:

zrobiłbym tak tylko ze w Polsce bylem na wakacjach a teraz juz jestem w Anglii niestety.

ale wyslalem maila do nich z gratulacjami.

normalnie jaja

A tak wogóle da się załozyć?

Może miejscami były zamienione...

Zobaczył że kierownica odwrotnie to i klocki założył odwrotnie

Edited by zubek73

A tak wogóle da się załozyć?

Może miejscami były zamienione...

Zobaczył że kierownica odwrotnie to i klocki założył odwrotnie

ha pewnie ta kierownca go zmylila

od zewnetrznej strony bylo normalie tylko od wewnetrznej byl odwrócony

Guest tomek35

witam,ja tez mam problem z metalicznymi stukami w tylnych klockach po prostu perkusja.przy kupnie auta w maju ubiegłego roku zmieniono mi klocki bez tego drutu w jednym klocku,myślałem że to,kupiłem takie jak powinny być,założyłem klocek z drutem od wewnątrz,troszkę ciszy i po jakimś czasie dyskoteka,już nie wiem co mam robić,a jeżdżąc po naszych dziurawych drogach a najgorzej w mieście nie da się jechać tak rzęzi,umówiłem się do serwisu na jutro bo już nie wiem co jest,w serwisie mi powiedzieli że nie oryginalne,ale co ma wspólnego jak one tak samo wyglądają[mam nadzieje ,nie sprawdzałem]nie wiem zobaczę jutro co mi powiedzą bo juz tak nie idzie jeżdzić,pozdrawiam

Sam to przeżyłem po załozeniu złych klocków,tłukło się tak że wstyd było jechać. A juz chciałem cały wydech naprawiać...

Masz nieprawidłowo dobrane klocki, chyba bez jakichś dociskających drutów. Trzeba zmienić klocki na prawidłowe, stare do wyrzucenia niestety.

Sławek

Sam to przeżyłem po załozeniu złych klocków,tłukło się tak że wstyd było jechać. A juz chciałem cały wydech naprawiać...

Masz nieprawidłowo dobrane klocki, chyba bez jakichś dociskających drutów. Trzeba zmienić klocki na prawidłowe, stare do wyrzucenia niestety.

Sławek

W zasadzie wystarczą nowe druty, klocki mogą zostać...

witeczka

rozmawialem z partaczami z tego warsztatu i mam przyniesc faktury i te czesci ktore byly wymieniane.

maja niby zwrocic koszty.

jak bedzie naprawde to dopiero sie przekonam

witeczka

rozmawialem z partaczami z tego warsztatu i mam przyniesc faktury i te czesci ktore byly wymieniane.

maja niby zwrocic koszty.

jak bedzie naprawde to dopiero sie przekonam

Ja też wymieniłem sobie tylko klocki (Breck - bardzo dobre jakościowo i cenowo) ale brzęczały jak wściekłe po wpadnięciu w każdy dołek dosłownie. Po wymianie sprężynek z tyłu jest ok...

Guest tomek35

witam.no i byłem w serwisie,najpierw dano mi do zrozumienia że należało by wymienić tarcze i klocki bo nie oryginalne,fakt tarcze troszkę zjechane ale im mówię że hamulce są dobre nie czuje nic żeby mi tył nie hamował więc zobaczyłem z mechanikiem że[te nie wiem jak to nazwać uchwyty?tam gdzie siedzą klocki]jak ręką wziąłem jest lużny no i co się okazało że te druty były widać przegięte i nie trzymały,nie mieli nowych ale mechanik wziął kombinerki i je poprzeginał i jak ręką odjął,cisza i spokój.nareszcie,jak będzie dalej stukać to trzeba będzie nowe kupić a klocki mogą być.pozdrawiam

• 3 months later...

wymienione tarcze i klocki, nareszczie.

orkiestra przestala grac, cisza i spokoj.

jutro wysle maila do warsztatu z fakturami za robote i czesci, zobaczymy jaka bedzie ich odpowiedz.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/472482f102c9aa5a.html

Edited by zubek73