Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Omega 2,5 automat - warto?

Guest MCFLY
 Share

Recommended Posts

Witam, wiem, że to nie Vectra ale większa siostra. Mam możliwość zamiany na takie autko, które na pierwszy rzut oka nawet nieźle wygląda ale jest w automacie. Czy przy przebiegu powyżej 200000km automat ma prawo się wysypać. Jak w ogóle te automaty się sprawują w Oplach?

http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=1vj84#none

a to moje autko: http://otomoto.pl/seat-ibiza-gti-C16829808.html

2.5 v6 sa kaprysnymi silnikami - szczegolnie takie powyzej 200.000km - jesli nie bylo dbane o silnik to jest bardzo mozliwe ze bedzie sprawial klopoty.

Automaty starego typu sa w miare bezawaryjne - trzeba dbac o wymiane oleju. Ja bym zalecal duza ostroznosc przy zakupie. Pozatym auto ma nivomat - komplet amortyzatorow to jakies 800-900zl wiec tez zwroc na to uwage.

czy 2,5 v6 sa kapryśnymi silnikami... nie powiedział bym... (chyba ze przez te 200 tys. silnik nie widział porządnego serwisu) wiadomo na pewno sa zaniedbane egzemplarze ale to samo można powiedzieć i o innych silnikach moj brat ma omege 2,5 v6 i ma już ponad 300 tys i nie narzeka kupił ja mającą 180 wiec juz trochę wie o tym silniku, i bardzo nie dokładał no podstawowe sprawy 3 razy rozrząd świece, przewody, naprawiał alternator i to wszystko jeśli chodzi o silnik a w omedze i koszty serwisu sa trochę mniejsze bo jest więcej miejsca co w vectrze z tym silnikiem. co prawda on ma manualna skrzynie ale nic mu sie tam nie dzieje trochę ruda go bierze szczególnie na tylnych nadkolach.

Podstawowe pytanie to jak bylo dbane o silnik - v`ki sa duzo bardziej wrazliwe na nieodpowienie traktowanie niz zwykla rzedowka.

Edited by Levy_sdz

miałem 3 omegi w automacie jedna 2,5 TD motor BMW i dwie MV6 motory bardzo dobre szczególnie MV6 ale skrzynia w dwóch sie skończyła koszta naprawy około 4 tys nie polecam omegi 16 letniego auta z automatem chyba że jestes na 100% pewny że auto zadbane i pewne

ja bym sie w to nie pchał, lepiej zostaw to co masz i co znasz. Ewentualne naprawy wykonaj i jeździj (do "nowego" auta przynajmniej 1000 musiał byś włożyć, bo nikt cudów nie sprzedaje :) )

• 6 years later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP