Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Czesci firmy DELLO

bench
 Share

Recommended Posts

Witam chcialem sie spytac o niemiecką firme Dello czy warto kupowac produkty tej firmy, bo chcialem pare rzeczy kupic ktore sa dostpne u Stachowiaka?

nie warto.

Cos poronywalnego do harta. czyli badziew

Ja ze swojej strony polecam febi i lemfordera :) czesci drogie ale bardzo dobre jakosciowo

• 4 months later...
Guest Jarre

Aktualnie mam bębny hamulcowe z tej firmy i są naprawdę OK.

Jak dla mnie to przede wszystkim powinna być zachowana zdrowa relacja ceny części do wartości auta... ;)

Edited by Jarre

• 2 weeks later...

Dello to praktycznie to samo co HP (TOPRAN), MAXGEAR, HART, 4MAX, czy też inne zamienniki-taniochy. Pracuję w sklepie z częściami i sprzedajemy tego naprawdę na wywrotki. Do swojego starego Toledo pakowałem wszystko najtańsze, m.in. DELLO i śmigało bez problemu, ale do Vectry już bym chyba tego nie założył :D Tarcze, przeguby, części zawieszenia robią OK, ale na elektrykę (czujniki, włączniki, cewki) zdarzały się reklamacje.

Aktualnie mam bębny hamulcowe z tej firmy i są naprawdę OK.

Jak dla mnie to przede wszystkim powinna być zachowana zdrowa relacja ceny części do wartości auta... ;)

A jak dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze więc na montowanie części firmy krzak bym sobie nie pozwolił.

Witam chcialem sie spytac o niemiecką firme Dello czy warto kupowac produkty tej firmy, bo chcialem pare rzeczy kupic ktore sa dostpne u Stachowiaka?

Kiedyś kupilem czujnik do vectry DELLO to nawet gwint nie pasował bo był za mały.