Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

zawieszenie gwintowane

czawez
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zmianą zawieszenia co sądzicie o zawieszeniu gwintowanym jakie założyć. Jeśli nie gwintowane to jakie polecicie mi na nasze piękne polskie drogi <_< .

mozesz zalozyc gwintowane zawieszenie,ale bedziesz jezdzil jak wozem drabiniastym,jeszcze po naszych drogasz to juz całkiem.na dziurach bedziesz czul wszystko na posladkach,ale jak kto woli..fakt dodaje to uroku auta.Ja bym tobie polecil czerwone obnizajace tył 30mm przod 35mm.

autko kupiłem już obniżone ale coś takie miękkie jest trochę,ale to może tylko takie moje odczucie. I jak dla mnie troche za niskie, a jak by było gwintowane to można na nim ustawić wysokość. No i podejrzewam że jak jakiś miesiąc temu przy ponad 100km/h wpadłem w dziurę w drodze to chyba tylne amorki mi wyje...o. bo coś się tłucze.

• 2 weeks later...

Witam,polecam zawieszenie gwintowane firmy MTS.Na takim jeżdz nie ma tragedji,nic nie trzeszczy,nie stuka(duża mozliwośc regulacji wysokości)lecz pamietaj aby dokupic rozpórke zawieszenia przedniego(bez niej przednia szyba może pęknąć),jak chcesz mieć wmiare mięko to polecam amortyzatory sportowe także firmy Mts(mam takie do sprzedania).Przy gwincie nie ma takiego komfortu ale da sie porządnie auto na glebe rzucić coś za coś.Pozdrawiam

• 2 months later...

temat bardzo stary nie jest ale odkopię deko, czy rozpórka jest wymagana? będę zakładał u siebie gwint i nie wiem czy muszę dokupić jeszcze coś czy nie:)