Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

lewarek od Corsy D

roni
 Share

Recommended Posts

Panowie ponoć przy małej przeróbce do VC pasuje lewarek zmiany biegów od corsy D ,widziałem zaje fajny i gość mówi że po przeróbce małej pasuje czy ktoś coś wie o tym ? jeśli tak to proszę o podpowiedź o co chodzi i jak sprawę ugryść /

Widzicie , sprzedający napisał do mnie że info o tym że lewarek pasuje do VC znajdę na naszym forum ....a tu cisza , ha ha ha

Panowie ponoć przy małej przeróbce do VC pasuje lewarek zmiany biegów od corsy D ,widziałem zaje fajny i gość mówi że po przeróbce małej pasuje czy ktoś coś wie o tym ? jeśli tak to proszę o podpowiedź o co chodzi i jak sprawę ugryść /

Widzicie , sprzedający napisał do mnie że info o tym że lewarek pasuje do VC znajdę na naszym forum ....a tu cisza , ha ha ha

a po co kombinowac z lewarkiem od corsy??

nie rozumie czegos, to moze mogles sobie kupic corse...

ale sa gusta i gusiciki, powodzenia

Edited by wolf80

A po co kombinować z innymi felgami

a po co kombinować z innymi olejami

a po co hokej z Laguny do Vectry

a po co taka odpowiedź....

Wątpię aby lewarek pasował P&P

a po co kombinowac z lewarkiem od corsy??

nie rozumie czegos, to moze mogles sobie kupic corse...

ale sa gusta i gusiciki, powodzenia

Jakbyś widział lewarek z Corsy D OPC to zapragnąłbyś go w swojej Vectrze C.

I można go założyć tyle, że nie będzie pasował P&P, trzeba pokombinować...

Nie pisz, że to nie ma sensu bo właśnie ma to sens i po to jest to forum.

Gdybyś wiedział jak go przysposobić tak aby pasował to Twój post byłby pożyteczny a tak... jest bez sensu i zaśmieca temat, niestety...

Jak masz pisać byle co to lepiej nic nie pisz...

Panowie lewarek z tej wersji fajnie wygląda i tyle :joopi: tylko jak go przystosować ? gałka/lewarek od VC OPC są nie dostępne na rynku wtórnym inaczej bym się nie bawił , proste .

Jeśli ma ktoś pomysł na temat to proszę pisać , pozdro...

Edited by roni

Jakbyś widział lewarek z Corsy D OPC to zapragnąłbyś go w swojej Vectrze C.

I można go założyć tyle, że nie będzie pasował P&P, trzeba pokombinować...

Nie pisz, że to nie ma sensu bo właśnie ma to sens i po to jest to forum.

Gdybyś wiedział jak go przysposobić tak aby pasował to Twój post byłby pożyteczny a tak... jest bez sensu i zaśmieca temat, niestety...

Jak masz pisać byle co to lepiej nic nie pisz...

przepraszam, nie zauwazylem- nie ma slowa w pierszwym poscie ze chodzi o corse OPC.

:39:

a czy od astry H OPC, lub zafiry B OPC podejda? pytam bo moze jest mniej kombinacji.

-roni- zajrzyj tu jesli jeszzce nie kupiles od corsy

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=vauxhall+opc+Gear+Lever+Knob&_sacat=0&Model%252F%2520Series=Vectra%2520C&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=vauxhall+Gear+Lever+Knob&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

Edited by wolf80

Fajne gadżety ma gościu , kupiłbym lewarek ten od astry pasuje do VC jest w opisie ale ja mam 5 biegów a oge są na 6 biegów , czy da się założyć do mnie ? i co ze wstecznym ???

przepraszam, nie zauwazylem- nie ma slowa w pierszwym poscie ze chodzi o corse OPC.

:39:

a czy od astry H OPC, lub zafiry B OPC podejda? pytam bo moze jest mniej kombinacji.

-roni- zajrzyj tu jesli jeszzce nie kupiles od corsy

http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1313

Na Allegro jest gościu, który sprzedaje takie lewarki z Corsy OPC i dodaje instrukcję montażu...

Aczkolwiek taki lewarek tani nie jest...:angry2:

wiesz co , sprzedaje ale o montarz czy przeróbkę odsyła do fachowców z vectra klubu , chyba że jest już inna aukcja .... Piotruś jesteś fachowiec co myślich o adaptacji takiego lewarka ? wstecznym i w ogóle ?

• 2 years later...

Odświeżam temat...

czy uporał się ktoś może z montażem/przeróbką lewarka od Corsy OPC? Pytam, bo w ciekawej cenie wiszą na allegro :)

• 4 weeks later...