Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Najnowsze mapy do CD70/DVD90

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeżeli masz cd70 czyta cd, jeżeli dvd90 czyta DVD. Najnowsze mapy masz od BMW dla CD jest to 2014-15, dla DVD 2015-16. Cd szukasz pliku: High_2015_CD11_eeu.rar DVD szukasz pliku: DVD2_N

Nie za bardzo. High w wersji dvd z bmw pasuje do dvd90.   jest tez high w wersji cd, ale to to samo co plyty do cd70 i tez ostatnie sa 14/15

poszlo pm

Posted Images

35 minut temu, PrzemoTadek napisał:

Crazy, a są dostępne gdzieś mapy do cd70 z 2019? 

Nie ma. 

Hejka myślał ktoś może nad przerobieniem map bmw 2020 (te obecnie są na USB chyba tylko)  a by działały w vectrze? Obecnie mam te niby 2019 (wersja high dvd 2) ale na nich nie ma np. S3 itp tras które już dawno uzytkuje. Zastanawiałem się czy można podmienić same pliki z mapami na płycie. 

• 2 weeks later...

Jakbym chciał sobie do DVD90 wgrać polskiego lektora, polskie menu i nowe mapy, to ktoś coś może mi polecić? Najchętniej województwo łódzkie.

• 1 month later...

Znalzlem to oryginał ma jak dobrze pamiętam okolo 18Gb wiec ciezko będzie to wcisnąć na Dvd ale myślę ze ktos sprytny by to ogarnął tylko czy kogoś jesscze obchodzi stara Vectra 😊

• 2 months later...

Witam, mam w posiadaniu Radio CD70 Navi po ang, nie mam w zestawie płyty z nawigacją.

Pobrałem od użytkownika marcoo300681 z chomikuj: "High_2015_CD11_eeu Mapy Opel z BMW" z folderu "CD 70 MAPY 2015 najnowsze do Opla z BMW działają 100%"

Jak to prawidłowo nagrać na płytę CD-R i jak wygląda instalacja nawigacji? Dzięki za każdą odpowiedź!70 MAPY 2015 najnowsze do Opla z BMW działają 100%CD 70 MAPY 2015 najnowsze do Opla z BMW działają 100%CD 70 MAPY 2015 najnowsze do Opla z BMW działają 100%

Witam. Mapy nagrywasz normalnie na płytę CD jak najwolniejsza prędkością w trybie ISO. Żeby wgrać język polski musisz zrobić upgrade języka płyta z językiem polskim

Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka

• 4 months later...
  • 5 months later...

Witam,na CD70 nie ma nic nowszego jak 2015 r.Z tego co mi wiadomo nic nowszego już nie będzie.:(

• 2 weeks later...

Czy znacie dobre źródło z DVD90 2019 ? Albo widzę jakieś "do samodzielnej obróbki", albo z dziwnym językiem (to ma znaczenie?)

Chyba na chomikuj było ale mnie nie udało się wgrać zawsze błąd na końcu wyskakuje...

• 3 weeks later...

Pytałem o DVD z mapami :) Ktoś coś ?