Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

czujnik cofania w vectrze b

webster25
 Share

Recommended Posts

hejka mam takie pytanie czy ktos posiada w swojej vectrze czujnik parkowania bo w moje jest gdy wlanczam wsteczny bieg to dochodzi sygnał pykajacy no ale gdy sie zbilzam do przeszkody sygnal jest wciaz taki sam no dolanczam ze niewidzialem zadnych czujników w zderzaku tylnym wiec niewiem czy tylko sygnal ma byc tylko czy moze cos mi sie rozłaczyło z gory dzieki za odpowiedz :33:

moze ktos sobie poprostu zalozyl taka zarowke z sygnalem dzwiekowymi dlatego pika . włacz wsteczny i podejdz to tylu auta posluchaj w ktorej lampie ci to pika. jak by byl czujnik cofania itd to by dzwiek dochodzil z kabiny a nie z tylu samochodu

u mnie jest piknięcie przy wrzuceniu wstecznego, gdy zbliżam się do czegoś to zaczyna pikać im bliżej przeszkody tym szybciej pika. tylko u mnie w zderzaku są czujki :rolleyes: głośny masz ten sygnał? może masz ostrzeżenie o cofaniu tak jak jest np w samochodach dostawczych

no moze masz i racje bo pika w tylnej lampie z lewej od kierowcy wiec to tylko taki sygnal? a czy dalo by to przerobic moze czy cos dzieki z gory za odpowiedz

hejka   mam    takie   pytanie     czy  ktos    posiada w  swojej  vectrze   czujnik  parkowania  bo  w  moje   jest    gdy  wlanczam  wsteczny  bieg   to  dochodzi  sygnał pykajacy   no ale gdy  sie zbilzam  do  przeszkody sygnal  jest  wciaz   taki  sam  no  dolanczam  ze   niewidzialem   zadnych czujników  w  zderzaku  tylnym wiec  niewiem czy  tylko   sygnal ma  byc  tylko  czy moze  cos  mi    sie rozłaczyło  z gory dzieki za  odpowiedz :33:

jeżeli ich nie widziałeś to po porstu ich nie ma :D

• 2 weeks later...