Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Tłumik Koncowy

Guest 19gieksa64
 Share

Recommended Posts

Guest 19gieksa64

Mam maly problem o tuz pekla mi rura(urwala sie) od tlumika koncowego i akurat w miejscu w którym laczy sie z rura(tam gdzie sa 2 srubki co lacza tłumik koncowy z rura to zaraz za tym)i teraz takie pytanie czy oplaca sie mi to jeszcze ewentualnie zaspawac czy lepiej kupic gdzies nowy aha dodam jeszcze ze chyba mam zalozony tlumik jak dobrze widze z jakiegos silnika 2.2 przynjamniej

http://allegro.pl/tlumik-koncowy-polmostrow-opel-vectra-b-i1324314161.html mam cos takiego jak dobrze widzialem

Edited by 19gieksa64

Guest 19gieksa64

a teraz mam takie pytanie czy podejdzie mi kazdy tlumik z vectry b??bo teraz mam zainstalowany taki co wam pokazalem czyli z silnika 2.2 to mam takie pytanie czy caly wydech jest tu zainstalowany z np 2.2 czy tylko tlumik i wystarczy zebym wymienil tlumik na standardowy lub kazdy inny do vectry b i po sprawie??

• 2 weeks later...

Ja tam u siebie teraz zmieniłem tłumik orginalny bo się rozleciał teraz mam tłumik przelotowy firmy WM SPORT.

Guest kammaster

pomozecie?

posiadam w swojej viki seryjny tłumik....

chcialbym go zmienic.... na jakiś lekko basowy nie przesadzony zeby dalo sie normalnie jezdzic po prostu zeby nie byl za glosny przy spokojnej jezdzie no i zeby jakos wyglądał...

od czego mam zaczac co kupywac gdzie,ceny itd.?